View Single Post
Stary 14-04-2009, 21:31   #478
Kubulsen
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-04-2008
Skąd: Tarnobrzeg
Model: Mondeo Mk III GHIA, Kuga 2019
Silnik: benzyna 2,0 + LPG, 1,5 Ecoboost 150 KM
Rocznik: 2004, 2019
Postów: 83
Domyślnie Odp: Podkarpacki spam ...

No to już tak na poważnie się przywitam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto zostało zakupione. Sprawdzenie w ASO nie wykryło poważniejszych usterek, ale znając życie i tak coś niedługo wyjdzie w praniu. A właściwie już wyszło. Nie ma co od razu narzekać na nowy nabytek, ale tylko napomknę że praktycznie zaraz po zakupie biegi, a zwłaszcza jedynka i wsteczny zaczęły ciężko wchodzić zaraz po odpaleniu auta. Post z podobnym problemem był ostatnio na ogólnym forum mondeo i tam straszyli wymianą całego sprzęgła, w najlepszym wypadku wysprzęglika lub pompki, ehhh... ano zobaczymy. Do tego tylne hamulce jakoś słabo hamują, mimo że poprzedni właściciel wymieniał je całe rok temu - też do sprawdzenia. Oraz jeszcze jedna, tyleż nurtująca co niepokojąca mnie rzecz, a mianowicie dziwne brzęczenie wydobywające się gdzieś tak z okolic środka deski rozdzielczej, a może nawet silnika (?!) coś jakby pracujący silniczek. Nasila się to wraz z wciśnięciem pedału gazu, trochę tak jakby coś wibrowało. I nie jest to silniczek wiatraczka nawiewającego powietrze do czujnika klimy, bo tego też słyszę i mam go zamiar jakoś "uciszyć" - może WD 40 pomoże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. To brzęczenie mnie niepokoi - nie jest ono szczególnie głośne ale odczuwalne, ktoś coś na ogólnym forum pisał o jakiś brzęczących modułach, ale nie mam pojęcia o co chodzi, a może to te nieszczęsne części plastikowo - metalowe kolektora dolotowego które są tak tandetnie wykonane i lubią się rozsypywać. Oczywiście wyszła też masa drobniutkich pierdułek, które jakoś sam sobie ponaprawiam i udoskonalę. Generalnie jest git poza tymi trzema "poważnymi" sprawami.
Kubulsen jest offline   Odpowiedź z Cytatem