Temat: [Mondeo 2000-2007] Niedziałająca zapalniczka.
View Single Post
Stary 11-04-2009, 09:10   #8
Bebejt
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 33
Domyślnie Odp: Niedziałająca zapalniczka.

Cytat:
Napisał wojtbf1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rzuć palenie i po kłopocie.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kolego ja nie pale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I Nigdy nie paliłem i NIE ZAMIERZAM palić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I jestem z tego dumny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak jak napisał Arturek:

Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a gdzie podpiąć nawigację jadąc na Święta jeśli zapalniczka nie działa? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Arturek


to jest jedyny powód dla którego chce naprawić tą zapalniczke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Swoją drogą mam jeszcze jedną w tyle w bagażniku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bebejt jest offline   Odpowiedź z Cytatem