Temat: [Mondeo 1993-1996] Za wysokie przednie zawieszenie
View Single Post
Stary 08-04-2009, 13:56   #23
veron7
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-04-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Turbo
Rocznik: 1993/4
Postów: 8
Domyślnie Odp: Za wysokie przednie zawieszenie

Cytat:
Napisał Wayne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ladne autko, tylko z tego co widze z kata moglbys wymienic wkladki w reflektorach by nie byly zolte i przedni zderzak nie pasuje do tylnego. Poza tym OK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dziękować.
no tak, myślałem już nad tymi wkładkami by wyciągnąć je i pozbyć się jednakże nigdy nie mogę sobie zorganizować czasu na to..
co to zderzaków, wiem że teraz całość nie pasuje, ale miałem w grudniu drobną stłuczkę i rozbito mi tylni zderzak, założyłem sportowy by sprawdzić jak będzie się pasować na tym samochodzie, ale doszłem do stwierdzenia, że jednak wymienię na oryginalny. Jest on zbyt duży, niski i jak autko będzie pełne, są kłopoty z normalną jazdą.. byle dziura, mały krawężnik.. o wszystko łapie..

Autko przed stłuczką wyglądało zupełnie inaczej, postawiona była na 16" felgach o niskim profilu ogumienia, oraz spoiler jak w suprze czy alfie 156.
Gdzieś mam fotkę, jak znajdę podrzucę na forum.
Pozdrawiam!

Ostatnio edytowane przez veron7 ; 08-04-2009 o 13:58
veron7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem