Temat: [Mondeo 2000-2007] Hamulec ręczny zblokowany co dalej ...
View Single Post
Stary 06-04-2009, 07:18   #17
slazdu
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-01-2009
Skąd: pomorskie
Model: Mondeo IV
Silnik: 140KM TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 101
Domyślnie Odp: Hamulec ręczny zblokowany co dalej ...

Dołączę się do sprawy blokujących się hamulców ręcznych. Moim zdaniem zestaw naprawczy + dobre wyczyszczenie i posmarowanie powinny tu pomóc. Mi pomogło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekaw jednak jestem jak koledzy poradzili sobie z odkręceniem z, wymontowanego już, zacisku tej wspaniałej pięciokątnej śruby. By obejrzeć i zregenerować cały zacisk, zacząłem rozbierać zacisk i trochę mnie ... zatkało. Śruba pięciokątna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Nie miałem klucza, ani nikt z moich znajomych, który mógłby sobie z tym poradzić. Pięciokątny łeb, znajdujący się w specjalnie uformowanej z obudowy zacisku dolince. Po przemyśleniu sprawy użyłem imadła, szlifierki kątowej (z 1mm tarczą), dużego francuza. Dolinka poszła out, a z łba pięciokątnego zrobiłem łeb prostokątny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Francuz idealnie ją odkręcił, a po wymianie wszystkiego idealnie dokręcił.
Będzie super, jeżeli ktokolwiek skorzysta z mojej rady i sam naprawi ten fordowy patent Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Pozdr.
__________________
slazdu
Mondeo IV TDCI 2008, 140KM. Taki, jakiego szukałem.
slazdu jest offline   Odpowiedź z Cytatem