View Single Post
Stary 03-04-2009, 20:05   #7
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: silnik TDCi 1.8 100KM/125KM

no ja jeździłem chwilę 140 konnym i chodzi to jak głupie, aż się chce pedał muskać. Często też jeżdżę za takimi i ja go dogonić mogę, jeśli jedzie przede mną kobitka z dziećmi to jak dobrze dokręcę do 5 k na pierwszym i drugim biegu to do 70 jestem w stanie dotrzymać tempa jeśli jedzie normalny driver to już nawet nie próbuję.
Poza tym mocniejszy mniej spali, szybciej pojedzie, więcej uwlece... po co więc sie zastanawiać nad 1,8???
cena tych co widziałeś jest rozsądna pewnie dlatego, że są puste jak bęben a galaxy bez gadgetów jest nic nie wart.
Ma być klima dwie strefy, pełny komp, tempomat, podgrzewane fotele, wszystko co się otwiera elektryczne (drzwi oczywiście nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) Kupisz pustego i będziesz narzekał.
Lepiej S Maxa za tą cenę wyrwać z pełnym wypasem. Różni się jedynie ilością miejsca z tyłu.

a jeszcze słówko odnośnie mułowatości przy 125 horsach. MK I wyszło z silnikiem 90 i 110 koni później pojawił się 130. Gala (MK I ) napędzają m.in. silniki benzynowe 2 l (116 koni)i jeżdżą. Myślę że 125 w nowej konstrukcji stawi czoła wyzwaniu.

Ostatnio edytowane przez subratri ; 03-04-2009 o 20:18
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem