Temat: [Focus 2008-2011] Mało płynu w zbiorniku wytrównawczym!
View Single Post
Stary 16-03-2009, 14:28   #3
Pietro71
ford::average
 
Avatar Pietro71
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 14-12-2008
Skąd: Szczecin
Model: Ford mondeo MK4
Silnik: 1.8 TDCI 125 km
Rocznik: 2008
Postów: 196
Smile Odp: Mało płynu w zbiorniku wytrównawczym!

Cytat:
Napisał ADRIANO LEITE! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam!
Mam pytanie odnośnie płynu w zbiorniku wyrównawczym (jeżeli to taka pomarańczowa, może różowa ciecz...?) Ostatnio dolewałem płynu do spryskiwaczy i zauważyłem, że mam poniżej minimum płynu w takim białym zbiorniku. Płyn w środku ma kolor taki trochę pomarańczowy, może różowawy (sorka, ale kolory to nie moja domena). Mam teraz takie pytanie - czym grozi zbyt niski poziom tego płynu? Czy można go dolać - jeżeli tak to jaki powinien on być? Z drugiej strony troszkę dziwi mnie fakt tak niskiego poziomu w tym zbiorniku. Strasznie mało jeżdżę - autko mam od nowości z Maja 2007. W zeszłym roku w Maju zrobiłem pierwszy przegląd i miałem przejechane niecałe 20.000 km. W tym roku będzie drugi przegląd, a zrobiłem jak do tej pory tylko 8000 km. Skąd więc tak niski poziom???

Z góry dziękuję za Wasze opinie i porady!
Czasem tak bywa ze jest za mało płynu , dolej sobie rózowego petryga i bedzie okiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pietro71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem