View Single Post
Stary 02-03-2009, 23:16   #1675
zbys24
ford::advanced
 
Avatar zbys24
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 18-11-2007
Skąd: Łódź
Model: kuga
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 367
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Cytat:
Napisał Krzewik_EL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Te filmiki to wrzucone przeze mnie na YT po spocie,kuligu i grillu z Renault 3 tyg temu w Kolumnie a czemu zawędrowały przez zbysia tutaj:056::fcp9
EEEEE ??? ale o co chodzi !?? Przecież pisałem że jestem trochę "sprawny inaczej" jeżeli mowa o zabawie z kompem !!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) A poza tym, mój panasonic nie ma funkcji głębokiej regresji żeby filmował 3tyg. do tyłu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) a już na pewno nie posiada takiego zooma żeby z Łodzi sfilmować spot renault w Kolumnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
zbys24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem