View Single Post
Stary 23-02-2009, 14:12   #1
rebel28
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-02-2009
Model: Mondeo mk3
Silnik: 1.8
Rocznik: 2004
Postów: 19
Wink Wymiana panelu klimatyzacji i montaż zmieniarki CD

Witam wszystkich. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Mondeo TDDI z 2001r i chciałbym wymienić w nim panel sterowania klimatyzacją. Dokładniej ten manualny z pokrętłami na klimatronic z guziczkami. Na razie nie mam obeznania czy jest taka możliwość dlatego chciałem was zapytać. Czy taka zamiana polegałaby tylko na wymianie panela sterującego czy wiązałoby się to z dokupieniem i montażem innych części? Czy ktoś spotkał się lub dokonał takiej wymiany?

Taki panel posiadam:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A na taki chciałbym wymienić:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie montażu zmieniarki CD. Niestety mój mondziak jest słabo wyposażony i posiada seryjne radio fordowske 4000 RDS, czyli kaseciak. Czy jest możliwość podłączenia do niego zmieniarki CD czy jestem skazany na wymianę całego radia?

P.S. Jakie jest oznaczenie halogenu do świateł mijania? bo się spalił skubaniec.
rebel28 jest offline   Odpowiedź z Cytatem