View Single Post
Stary 13-02-2009, 15:10   #1
mateuszford
ford::average
 
Avatar mateuszford
 
Imię: mateusz
Zarejestrowany: 13-02-2009
Skąd: Poznań
Model: ford focus
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 1999
Postów: 121
Domyślnie [FFI] WSKAZNIK TURBO DOLADOWANIA w TDDi ?? gdzie sie wpiąć??

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. witam mam zamiar kupić wskaźnik turbo doładowania do focusa tddi
Lubie grzebać osobiście wiec podejme sie tegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

teraz mam pytanie do forumowiczow w którym miejscu wpiąć sie z tym białym plastikowym trójnikiem z wężykiem pod maska w przewód ssący a inni mówią żę przed intercoolerem
niechcem nadaremno ponacinać wiec pytam o radeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

oto zdjecie mojego silnika------> ponumerowalem miejsca
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedzi mam nadzieje ze komuś też to sie przydaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdro

wiec gdzie z tym trojnikiem moze sie wwiercić w czarna rure po lewej stronie tam powinno być chyba ciśnienie

KOSZTA= WSKAŹNIK AUTOGAUGE 60zł+ montaż = efekt dla mnie bezcenny :fcp27
mateuszford jest offline   Odpowiedź z Cytatem