Temat: [Mondeo 2007-2014] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
View Single Post
Stary 04-02-2009, 22:08   #558
zdzislaw22
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-12-2008
Model: monde
Silnik: 20
Rocznik: 2009
Postów: 111
Domyślnie Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Cytat:
Napisał RoNiN76
Cytat:
Napisał TiM
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=545970350
Czy do tego jeszcze jakieś moduły powinny być np. TV a co z antena gps ktoś się orientuje ? Bo może bym się skusił :fcp5
Co do tego urządzonka, to odradzałbym zakup. Według mnie człowiek nie wie co pisze. Podstawowa nieprawda to stwierdzenie, że sprzęt ma bluetootha i telefon. Jako, że aktualnie "doktoryzuję sie" z tego tematu, na 100% wiem, że bluetooth jest realizowany w fordzie za pomocą oddzielnego modułu BT/VC niezależnie od radia.
Druga rzecz to nawigacja. Z tego co się orientuję, to prawdziwa nawigacja siedzi sobie w bagażniku. A to jest tylko panel wyświetlania i sterowania.

Co do CarPC, to przecież "nasze" chińskie radio jest właśnie czymś takim. To jest bądź co bądź zwykły komputer z windows mobile, a więc można sobie na niego "nabazgrać" dowolny program. A co do sterowania conversem to wpadła mi do głowy taki "poroniony" pomysł - Hybryda. Czyli pozostawienie standardowego radia (po uprzednim wybebeszeniu, lub nie :-) ) + transmiter FM. Jak to ma działać? Do chińczyka program wywalający na interfejs USB tekst do wywietlenia, do USB podpięty transmiter FM z modulacją RDS. Radio nastrojone na stałe na falę transmitera.
No i mamy wyświetlanie komunikatów z "chińczyka" na conversie.

Ot takie moje "doktorskie" przemyślenia. :-)

Z.
zdzislaw22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem