View Single Post
Stary 11-01-2009, 14:37   #527
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie Re: [Mk3] komputer

Cytat:
Napisał ocznik
Cytat:
Napisał 1olek
Ja kupilem liczniki z komputerem za 40 zl wiec nie wiem co za sens jezdzic i wgrywac soft za 100 zl. Trzeba wiedziec jakie taki licznik ma oznaczenie i szkac. Sprzedajacy zazwyczaj nic na ten temat nie wiedza.
czy możesz podać takie oznaczenia? bardzo się przydadzą.
O oznaczenia do Diesla pytajcie w tych watkach, mnie intereswoalo oznaczenie do benzyny:

viewtopic.php?f=10&t=71361&start=0&st=0&sk=t&sd=a& hilit=numer+czesci+licznika
http://www.mondeoklubpolska.pl/modules. ... sc&start=0

Cytat:
Napisał DK411
"Ja kupilem liczniki z komputerem za 40 zl wiec nie wiem co za sens jezdzic i wgrywac soft za 100 zl. "


No na taką okazje w wersji europejskiej nigdy nie trafilem. Przewaznie od 200 złotych wzwyż ....
Sa i takie okazje, ja obdzwonilem pelno zlomow i sprzedajacych na allegro i niestety zaden z nich nie potrafil powedzic czy licznik ma komputer czy nie. Liczniki od europejczykow proponowali mi od 70 do 350 zl, a od anglikow od 40 do 150 zl. Ja wziolem od anglika za 40 zl bo on i tak predkosciomierz tez ma wyskalowany w kilometrach a przebieg latwo przeliczyc. W Irlandii uzywa sie km/h i w tych jednostkach sa znaki drogowe, uprzedzajac "zyczliwych" ktorzy zaraz dopisza ze tu sie mil uzywa. Mil uzywa sie w UK.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem