Temat: [Galaxy 1994-2000] przkłamujący termometr
View Single Post
Stary 09-01-2009, 09:28   #16
rciechan
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-03-2008
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy
Silnik: 2.8 VR6 AMY
Rocznik: 1998
Postów: 220
Domyślnie Re: przkłamujący termometr

u mnie wlasnie cos nagle zaczelo fiksowac ze wskazaniem temperatury zewnetrznej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. raz pokazuje dobrze, po czym przy temp zewnetrznej ok -5 stopni pokazuje ale +5, potem nagle wskazanie temp zaczelo isc w gore az pokazalo +17 i juz sie balem, ze mi klima sie wlaczy na chlodzenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. po kilkugodzinnym postoju na parkingu zaczal znow pokazywac w miare przyblizona temp bo przy temp zewnetrznej -10 pokazal u mnie -7. Czy ktos przerabial juz ten temat i wie co to moze byc? czujnik (termometr) temperatury zewnetrznej do wymiany? Czy moze jakies zwarcie albo cos innego? generalnie troche to denerwujace no i wplywa na temp wewnatrz przy takich mrozach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprzedam moją bestię Galaxy Ghia 2,8VR6, '98, z polskiego salonu, 3 właściciel, LPG, 213 tys. km - prawdziwe!
rciechan jest offline   Odpowiedź z Cytatem