View Single Post
Stary 04-01-2009, 16:36   #15
spioch84
ford::average
 
Avatar spioch84
 
Zarejestrowany: 10-07-2008
Skąd: Ozorków
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.2 200KM
Rocznik: 2011
Postów: 109
Domyślnie Re: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!

Cytat:
Napisał dyha
Ja też ubezpieczyłem w Allianz, jakoś nie mam przekonania do ubezpieczeń typu direct. Wolę iść, zapłacić i mieć załatwione wszystko w kilkanaście minut bez oczekiwania na przesyłki z polisą i czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty, tym bardziej że różnice cenowe przy samym OC nie powalają na kolana. Akurat cztery dni temu opłaciłem składkę na cały rok i wyszło mi przy tej samej pojemności co w Twoim samochodzie 345 zł (jednorazowa wpłata); zniżki 60%
Ja powiem tak mam zero zniżek to mój pierwszy własny samochód mam go tylko na siebie. Wybrałem się na początku do PZU i WARTY i cena OC powaliła mnie na kolana ok. 2000 zł. Postanowiłem ich olać i poszukać w necie przewertowałem wszystkich ubezpieczycieli i okazało się że w Liberty Direct najtaniej mieli 1224,56, cóż ktoś powie to i tak kupa kasy ale w porównaniu do oferty PZU czy Warty to różnica jest ogromna. A co do cytowanej wypowiedzi wcale nie prawda że czeka się długo na zaksięgowanie przelewu i przesyłkę z polisą. Przelew doszedł prawie natychmiast. Na polisę wcale nie wyczekiwałem z utęsknieniem ponieważ dostałem na emaila tego samego dnia potwierdzenie zapłaty i dokument na którym można jeździć do dnia otrzymania właściwej polisy, wystarczyło to tylko sobie wydrukować. Polisa przyszła chyba już po 4 dniach i tu też niespodzianka parę gadzetów dorzucili typu kamizelka odblaskowa, turystyczną mapę polski, zapachy samochodowe, wiem bajerki za parę złoty ale w/w tego też bym nie miał a zapłacił bym 2000zł. Więc nie taki diabeł straszny...
spioch84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem