View Single Post
Stary 26-12-2008, 13:21   #8
dzeryae
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-07-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.2 TDCI 200 KM
Rocznik: 2013 MK4
Postów: 129
Domyślnie Re: [MK3] Ford Mondeo Centrum Nysa

Cytat:
Napisał tommi820
dzeryae dzięki za obszerną odpowiedz, powiedz czy robiłeś od razu przegląd (sprawdzenie) na stacji forda w Nysie (BUSTAN serwis)? Czy są dość szczegółowi i czy pomogą? A co do przebiegów to są faktycznie jakieś małe?!?!?! Piszesz że masz problem z amorkami, tył jest słabszy bo pewnie jak firmowe te auta były to i wożono z tyłu dużo ciężkich rzeczy itp. Chciałbym się jeszcze od ciebie dowiedzieć czy umowa kupna-sprzedaży podpisywana jest z nim (jako właścicielem) czy jakimś Niemcem?
Z góry serdeczne dzięki za info.
Pozdrawiam.
Sprawdzenie robiłem przez rzeczoznawcę firmy Dekra (bo taki był wymóg leasingu), ale nic nie znaleźli, amorków nie sprawdzili, ale to można zrobić w każdej stacji,nawet w Nysie. Nie polecam za to Chwalinskiego w Opolu..dramat,ale amorki mogą sprawdzić.
Natomiast ja zrozumieć tego nie mogę, jak mogą być o tyle słabsze tylne amorki, mam znajomych z kombiakami i firmówkami wożą wszystko co się da, a zawsze padają najpierw przednie amorki...Tego nijak pojąc nie moge, co z tym autem nie tak (haka nie ma).. No i czasem myśle, ile ma naprawdę przebiegu.. Można zobaczyć jak zużyta jest guma na pedale sprzęgła..

Mi umowę gościu sporządził ze znajomym komisem z Nysy (także widać ma wszystko zorganizowane, łacznie z rejestracja)...

Pozdrawiam świątecznie,

Jarek
dzeryae jest offline   Odpowiedź z Cytatem