Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Listwy chrom przy szybach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=90398)

marekce1 31-01-2010 20:15

Listwy chrom przy szybach
 
Dla zainteresowanych, wlasnie co znalazłem:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].
W komplecie jest oferta na 4 sztuki, zadalem pytanie, czy jest tez na tylna małą szybkę. Czekam na odpowiedz. cena przystepna, myslę że dla kilku chetnych w grupie byłoby mniej.

TOMAS 31-01-2010 21:39

Odp: Listwy chrom przy szybach
 
temat przerabiany, jak sobie dorobisz będziesz miał, w orginale wystepuje ponoc tylko z mała szybką razem

kuba1961 01-02-2010 10:07

Odp: Listwy chrom przy szybach
 
Czy ktoś to kupił ? Jak to się trzyma ?

jvc 01-02-2010 12:38

Odp: Listwy chrom przy szybach
 
Ja mam zwykle listwy carpoint 22mm ,ale te wyglądają na podróbę oryginałów są szersze i zakrzywione tak jak uszczelka ,ciekawie to wygląda, tyle że tylna szybka tez musi być do kompletu :) Moje trzymają się już ponad rok bez problemu

radzio_s 01-02-2010 14:47

Odp: Listwy chrom przy szybach
 
Witaj
Jaśli uda się coś wytargować to się piszę.Listwy Carpoint tez posiadam ale z bliska wygląda to nieciekawie - widać ze to taka samoróba.

jvc 01-02-2010 14:51

Odp: Listwy chrom przy szybach
 
Ja tam nie narzekam, jeszcze nikt się nie skapnął jeśli wcześniej nie powiedziałem, natomiast te listwy mają sens ale łącznie z tym na małym okienku bo tak to raczej nie,a obawiam się że do niego nie mają.

marekce1 01-02-2010 16:43

Odp: Listwy chrom przy szybach
 
Sprzedawca odpisał wczoraj, ze ten producent nie oferuje w komplecie listwy do małego okienka. Ma złozyć zapytanie odnośnie mozliwości wykonania ich. Zaznaczyłem, że zainteresowanie może byc spore, bo wersji silverx jest przeciez duzo na forum. PS ja tez smigam z cairpoint22mm i nie jest źle, choć te na aukcji wygladają szlachetniej.

Strzeszku 01-02-2010 17:31

Odp: Listwy chrom przy szybach
 
Jakby były listwy na małe tylke okienko do kombiaka to i ja się piszę.

marekce1 05-02-2010 20:44

Odp: Listwy chrom przy szybach
 
Odswieżam temacik- gdyby tak kilka osób z forum wyraziło swoje zainteresowanie tym kompletem przez zapytanie ofertowe, ale oczywiscie z dołożona listwą do malego okienka, do gosciu wyczułby szansę na mozliwośc sprzedazy większej ilości, bo zapytania i oferty indywidualne w małej liczbie nie robią chyba wrażenia. W grupie siła! Może warto spróbować?!

hokeistatk 05-02-2010 22:39

Odp: Listwy chrom przy szybach
 
Jak będzie komplet do kombi wraz z małym oknem to ja też się piszę na zakup :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.