Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] penknieta szyba (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=89174)

woker34a 19-01-2010 14:49

pęknięta szyba
 
witam jak w temacie pękła mi szyba bo był odprysk wiem że to mogło nastąpić moje pytanie do kolegów dzwonie za szybami i zastanawiam sie czy używka będzie działać chodzi mi o podgrzewaną szybę bo niektórzy twierdzą że jak założę używkę podgrzewaną to taka szyba nigdy nie będzie działała( jak sie wyciągnie dobrą i wsadzi i podłączy to nie będzie działać ) jak sadzicie czy to prawda czy naciągają żeby kupić nową proszę o poradę tak czy tak kupie używkę tylko kwestia czy podgrzewaną czy zwykła

Jaca1 19-01-2010 15:42

Odp: penknieta szyba
 
Grzanie w tych szybach jest bardzo delikatne i bardzo latwo je uszkodzic wiec jest duze ryzyko, ze podczas wyjmowania,przechwywania i ponownego montazu moze sie to zniszczyc bezpowrotnie. Nikt nie da gwarancji, ze uzywana szyba bedzie grzac ale decyzja nalezy do CIebie. Pozdrawiam,

Grumete 19-01-2010 16:20

Odp: penknieta szyba
 
Cytat:

Napisał "mistrz ortografii" (Post 1337112)
penknieta szyba

weź człowieku popraw to bo normalnie robisz wiochę z porządnego forum...nie mówiąc już o braku Prefixu przed tytułem

Karlito 19-01-2010 17:18

Odp: penknieta szyba
 
Nie wiem w jakim miejscu jest peknieta ale osobiscie jezeli nie jest na samym srodku i pękniecie mniejsze niz 20cm to bym to olał.

bary 19-01-2010 17:22

Odp: penknieta szyba
 
To nie prawda.
Znam firmę, która sprzedaje używane szyby i z tego co wiem po wklejeniu wszystko gra.
Jak ktoś się zna - to wytnie taką szybę bez uszkodzenia grzania. Trzeba wiedzieć tylko, gdzie są połączenia elektryczne i po kłopocie. Mowa o szybach klejonych. Hartowane po demontażu mogą popękać.

woker34a 19-01-2010 17:28

Odp: penknieta szyba
 
Cytat:

Napisał Grumete (Post 1337183)
weź człowieku popraw to bo normalnie robisz wiochę z porządnego forum...nie mówiąc już o braku Prefixu przed tytułem

witam i pragnę przeprosić za swoje błędy w pisaniu ale byłem zdenerwowany ps tacy ludzie jak ty to nie powinni sie udzielać odrazu wiocha

woker34a 19-01-2010 17:31

Odp: penknieta szyba
 
Cytat:

Napisał bary (Post 1337263)
To nie prawda.
Znam firmę, która sprzedaje używane szyby i z tego co wiem po wklejeniu wszystko gra.
Jak ktoś się zna - to wytnie taką szybę bez uszkodzenia grzania. Trzeba wiedzieć tylko, gdzie są połączenia elektryczne i po kłopocie. Mowa o szybach klejonych. Hartowane po demontażu mogą popękać.

witam kolegę mógłbym prosić jakiś namiar stronkę www czy coś w tym stylu [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] mój @

woker34a 19-01-2010 17:34

Odp: penknieta szyba
 
Cytat:

Napisał Karlito (Post 1337252)
Nie wiem w jakim miejscu jest peknieta ale osobiscie jezeli nie jest na samym srodku i pękniecie mniejsze niz 20cm to bym to olał.

witam dzięki za odp pękniecie jest centralnie na środku jedna kreska ok 25cm druga30cm ps jak śie ma kontrola policjanta do tego faktu

bary 19-01-2010 17:53

Odp: penknieta szyba
 
Cytat:

Napisał woker34a (Post 1337269)
witam kolegę mógłbym prosić jakiś namiar stronkę www czy coś w tym stylu

Poszło na priva.

Grumete 19-01-2010 18:01

Odp: penknieta szyba
 
Cytat:

Napisał woker34a (Post 1337266)
tacy ludzie jak ty to nie powinni sie udzielać odrazu wiocha

ej, jeszcze Prefix przed tytułem


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.