Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] Dziwna Sprawa z Wyswietlaczem miedzy Zegarami (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=81641)

MichalPoznan 24-10-2009 09:37

Dziwna Sprawa z Wyswietlaczem miedzy Zegarami
 
Witam mam taką sprawe Posiadam w Focusie MK II FL po zamknięciu drzwi i zamknięciu centralem LCD miedzy zegarami sie nie wyłączają
Jeśli moge Koledzy Was prosic powiedzcie czy jakiś dłuższy czas oczekiwania jest na to az same zgasną czy moze cały czas powinny palic ???

Dodam że auto było po spaleniu wsyztsko praktycznie zostało juz wymienione bezpieczniki instalacja która sie stopiła również wymieniona . ( nie groźnie spalony )

Z góry Dziekuje za Odpowiedź

maureliusz 24-10-2009 09:53

Odp: Dziwna Sprawa z Wyswietlaczem miedzy Zegarami
 
Kolego u mnie się nic nie paliło, a też tak mam :-) Jak zamknę auto to wyświetlacz LCD między zegarami się jeszcze świeci jakiś czas, ale on później gaśnie. Nie wiem po jakim czasie (nie mierzyłem), ale gaśnie.
Czy tak ma być - nie mam pojęcia, też miałem o to pytać.

wilku30 24-10-2009 10:08

Odp: Dziwna Sprawa z Wyswietlaczem miedzy Zegarami
 
Nie macie co się martwić:), wyświetlacz pali się po zamknięciu auta przez jakiś czas i to jest jego normalne działanie. Nie chciało mi się sprawdzać ile trwa nim zgaśnie po zamknięciu samochodu, ale jest to czas od kilku do kilkunastu minut.

moreljo11 24-10-2009 11:29

Odp: Dziwna Sprawa z Wyswietlaczem miedzy Zegarami
 
w serwisie powiedzieli że dopóki układ nie wykryje spadku napięcia nie przełącza się w stan "eco" a co za tym idzie nie wyłącza wyświetlacza.
Może to trwać od kilku minut do nawet pól godziny.




pozdrawiam

MichalPoznan 24-10-2009 14:51

Odp: Dziwna Sprawa z Wyswietlaczem miedzy Zegarami
 
No i faktycznie długo czekałem i zgasły aż dziwne że tak długi okres potrzebują żeby zgasły.

Mogli ustawić ze gasną wraz z zamknięciem samochodu i po problemie :)
Ale dzikeuje za Pomoc wszystkim

Mam jeszcze problem z radiem moze ktos pomoże ponieważ nie posiadam do niego kodu niestety nie dostałem od Francuzów i pytanie moje brzmi gdzie zdobęde taki kod nie wiem jakies ASO co poda kod przez telefon albo jakis serwis moze znacie który bez problemu przez telefon by podali kod do radia na podstawie nr seryjnego ??

alex2006 24-10-2009 15:37

Odp: Dziwna Sprawa z Wyswietlaczem miedzy Zegarami
 
Dowolne ASO Forda poda Ci kod do radia-trzeba przyjść z dowodem rejstracyjnym i na drugi dzień masz ten kod(koszt to jakieś 30-40 zl).Oczywiście jezeli radio w twiom samochodzie nie było wymieniane i pochodzi wlaśnie z tego egzemplarza.

MichalPoznan 25-10-2009 15:25

Odp: Dziwna Sprawa z Wyswietlaczem miedzy Zegarami
 
Dzwoniłem w dwa miejsca w Poznaniu do Serwisu Forda w jednym Mi krzykli 60zł a w drugim 70zł moze robił ktos w poznaniu gdzies taniej ??

Radio wymontowałem teraz z auta bo myslałem ze moze po nr seryjnym pójdzie , to jest seria V niestety i dlatego pytam moze ktos gdzies taniej rozkodował radio.

mariusz.kowalczewski 26-10-2009 05:19

Odp: Dziwna Sprawa z Wyswietlaczem miedzy Zegarami
 
W ASO "Lipscy" kod ustalono mi za darmo podczas wykonywania przeglądu okresowego. Ostatnio, podczas przglądania (z nudów) instrukcji do radia znalazłem naklejkę z kodem. Spróbuj, może się uda.
Pozdro

MichalPoznan 26-10-2009 07:06

Odp: Dziwna Sprawa z Wyswietlaczem miedzy Zegarami
 
Niestety do Auta nie dostałem Instrukcji obsługi :/
Samochód sprowadzony z Francji , na radiu nigdzie również nie było nic Napisane :/

A moze podali by mi kod przez telefon ?? w Miejscu gdzie Kolega robił przegląd ??

Sprobuje znaleść numer i do nich przedzwonic zapytam :)

mariusz.kowalczewski 26-10-2009 18:56

Odp: Dziwna Sprawa z Wyswietlaczem miedzy Zegarami
 
Wątpię w możliwość uzyskania kodu do radia przez telefon. Namiar na ASO uzyskasz ze strony ASO Ford Lispski BS. Powodzenia


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.