Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Poprawa jasności reflektorów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=81116)

ewdar 17-10-2009 22:17

Poprawa jasności reflektorów
 
Witam wszystkich. Mam pytanie do użytkowników "galaktyk" otóż moje pytanie : Czy u Was też są takie mizerne światła mijania? Mam wszystko orginalne bez przerabiania żarówki typowe, co mogę zmienic aby poprawic jasność świecenia świateł mijania? Nastaje jesień coraz szybciej zmrok zapada a bezpieczeństwo nasze i pieszych jest najważniesze! Proszę o sugestie i porady.

kacyk87 17-10-2009 22:20

Odp: Poprawa jasności reflektorów
 
polecam zmienić żarówki na jakieś firmowe

ewdar 17-10-2009 22:21

Odp: Poprawa jasności reflektorów
 
A coś więcej w tym temacie? Jakie firmowe? nazwa, typ, model, itd???

kieras 17-10-2009 22:31

Odp: Poprawa jasności reflektorów
 
Polecam
OSRAM NIGHTBREAKER naprawde super delikatna blekitna poswiata i super swiatelka ;)

ewdar 17-10-2009 22:34

Odp: Poprawa jasności reflektorów
 
ok czekam na dalsze sugestie w tym temacie może i sprawa ( temat jest ) błacha ale chyba godna uwagi dla innych użytkowników Galaxy mk1, bo nie wiem czy w mk2 są chyba lepsze swiatełka!

czarli7602 17-10-2009 23:11

Odp: Poprawa jasności reflektorów
 
najlepiej zamontować xenony

janbra 18-10-2009 06:17

Odp: Poprawa jasności reflektorów
 
Sprawdź odbłyśniki, może trzeba je zregenerować lub wyczyścić.
Ja mam xenony i też muszę dać soczewki do czyszczenia bo są zakurzone, zresztą klosze też by się zdało przeczyścić od środka.

gregmaz 18-10-2009 07:21

Odp: Poprawa jasności reflektorów
 
Ja wymieniłem zwykłe na Tungsram Mega Light 60 %. Naprawdę dają dużo jaśniejsze światło a moc mają taką samą jak zwykłe. Podobno one wcześniej się przepalają. Ja jeżdżę już na nich drugi rok i na razie świecą. Koszt kompletu, bo tylko po dwie w opakowaniu są sprzedawane to około 24 zł. Więc myślę, że warto.

Klaif 18-10-2009 09:27

Odp: Poprawa jasności reflektorów
 
też się zastanawiam nad czyszczeniem luster i polerce zmatowiałych kloszy z MK2, ale nie wiem gdzie to robią w pomorskim

o xenonach były tematy tu proszę nie zaśmiecać
przeróbka jest nielegalna i tyle póki co tylko w polsce przechodzą takie przekręty bo na przeglądach się nie przykładają, albo mają na to wykopane.
oby policja poszła po rozum i zabierała dowody by był porządek
proszę więcej w tym temacie nie pisać o zenonach

janbra 18-10-2009 14:38

Odp: Poprawa jasności reflektorów
 
Na innych forach chwalą tego gościa [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tylko, że musiałbyś wysłać kurierem, ja jak się pytałem na śląsku to koszt czyszczenia,regeneracji odbłyśników to około 300-400zł za 2sztk.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.