Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   LPG (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   LPG, opinnie, cena (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=79570)

Nasedo 27-09-2009 21:57

LPG, opinnie, cena
 
Kupilem niedawno Mondeo MK III z 2002r, 2.0 KAT benzyna. Z tego co wyczytalem najlepsza do niego jest instalacja IV generacji. Orientuje sie ktos jak to wyglada cenowo? Slyszalem tez, ze Mondeo nie lubi gazu, jak z tym jest w rzeczywistosci? Gdzie najlepiej taka nistalacje w razie czego zakladac? Jestem z Sochaczewa, gdyby ktos sie orientowal prosze o rade.

dresat 01-10-2009 08:25

Odp: LPG, opinnie, cena
 
Nasedo: w dziale LPG, czyli tu, gdzie założyłeś wątek, jest mnóstwo omówień instalek dla mondeo. Przejedź po tematach i uzyskasz odpowiedzi.

zbys24 08-10-2009 21:38

Odp: LPG, opinnie, cena
 
Cytat:

Napisał Nasedo (Post 1253280)
Slyszalem tez, ze Mondeo nie lubi gazu, jak z tym jest w rzeczywistosci? Gdzie najlepiej taka nistalacje w razie czego zakladac? Jestem z Sochaczewa, gdyby ktos sie orientowal prosze o rade.

Gazu to nie lubią ci którzy albo założyli jakąś taniochę albo ktoś spitolił montaż. Instalacje lpg trzeba zakładać w warsztatach z renomą, gdzie mają sprzęt i ludzi co wiedzą co robią a nie u pana kazia w szopie, bo taniej.
Prawda jest taka, żeby oszczędzać to najpierw trzeba zainwestować:!:

michu 10-10-2009 18:57

Odp: LPG, opinnie, cena
 
ja nie narzekam - na gazie już prawie 50 tyś. km - założona 30 kwietnia 2008r.

zbys24 10-10-2009 20:28

Odp: LPG, opinnie, cena
 
Ja mam z 8stycznia 2004r przebieg ponad 100tyś, już znudziło mi się liczyć,sekwencja zavoli. Wymieniłem tylko listwe matrix i profilaktycznie membrany, poza tym żadnych problemów zarówno z silnikiem jak i z instalką.

arthurw 27-10-2009 07:53

Odp: LPG, opinnie, cena
 
silnik 2.0 8v isntalacja sekw STAG-300 juz 45tys bez problemow WARUNEK to dobrze zalozyc nie kombinowac nie szukac w szopie tylko u kogos co sie zna na robocie. Skoro mozna zalozyc gaz do silnikow HEMI i dzialaja bez usterek to dlaczego nie do Mondaska:)

pintonek 27-10-2009 19:58

Odp: LPG, opinnie, cena
 
Zstanawia mnie co miałeś na myśli piszac ze mondasy nie lubią gazu?Ktoś ciczegoś naopowiadał, uzasadnił ?

jagrall 28-10-2009 10:04

Odp: LPG, opinnie, cena
 
Cytat:

Napisał pintonek (Post 1274236)
Ktoś ciczegoś naopowiadał, uzasadnił ?

ktoś kto całe życie jeździ golfem tdi i świata poza nim nie widzi :-)

ja jeżdżąc na LPG czuję różnicę tylko jedną: płacąc rachunek na stacji benzynowej. następne auto też będzie na benzynę i gaz oczywiście

dresat 28-10-2009 12:36

Odp: LPG, opinnie, cena
 
Przygodę z LPG zaczynałem w połowie 90-tych lat; gaz wtedy był po 60 groszy/litr. Pojechaliśmy do Darłowa i zonk - 95 groszy, "albo szukaj pan sobie taniej"...gość był jeden w promieniu 30 kilometrów. To były czasy...instalka I-szej generacji w VW Derby z gaźnikiem; spalanie wokół 8,5l/100.

GrzegorzD 31-10-2009 18:54

Odp: LPG, opinnie, cena
 
jesli nie chcesz miec problemów polecam staga z dobrymi wtryskami - minimum matrix..

ja zrobilem około 50 tys km peugeotem 406 2,0 z instalacją landi renzo omegas - dość droga ale warta wydanych pieniedzy


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.