Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Automatyczne podnoszenie szyb (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=66614)

unky 07-04-2009 14:26

Automatyczne podnoszenie szyb
 
Witam
Kiedy¶ w moim mondku jak zamykałem szybę od strony kierowcy to wystarczyło na dosłownie na chwilę "pykn±ć" w przycisk zamykania i szyba same się zamykała.
Teraz niestety muszę trzymać cały czas wci¶nięty przycisk bo efekt powyższy nie działa. Możliwe to żeby taka funkcja się zdeaktywowała czy co¶ w elektronice się pomieszało?

przemo_1981 07-04-2009 14:31

Odp: Automatyczne podnoszenie szyb
 
musisz zaprogramować szybę (wszystkie tak można zrobić): opu¶ć trochę szybę, naci¶nij by się zamknęła (przycisk zamykania jest dwustopniowy więc uważaj - na tym etapie chodzi o pierwszy stopień wci¶nięcia), gdy szyba dojdzie do góry pu¶ć przycisk i wci¶nij mocno (by drugi stopień wci¶nięcia uruchomić) i na tym kończy się programowanie szyby

lysolk 05-04-2011 08:34

Odp: Automatyczne podnoszenie szyb
 
Cytat:

Napisał przemo_1981 (Post 1133052)
musisz zaprogramować szybę (wszystkie tak można zrobić): opu¶ć trochę szybę, naci¶nij by się zamknęła (przycisk zamykania jest dwustopniowy więc uważaj - na tym etapie chodzi o pierwszy stopień wci¶nięcia), gdy szyba dojdzie do góry pu¶ć przycisk i wci¶nij mocno (by drugi stopień wci¶nięcia uruchomić) i na tym kończy się programowanie szyby

Aż się zalogowałem, żeby Ci podziękować za tego posta sprzed kilku lat ;)
Pomogło w moim MK3 a już prawie na warsztat jechałem

Dzięki, pozdro!
M

Kristoforos 23-05-2011 12:23

Odp: Automatyczne podnoszenie szyb
 
O, i ja spróbuję dzi¶ w moim S-Maxie, bo jedna z czterech przestała się automatycznie zamykać (co ciekawe, otwiera się wła¶ciwie). Swoj± drog± kto¶ wie, z jakiej przyczyny nagle jedna z szyb się rozprogramowuje???

kwas1981 14-08-2011 16:38

Odp: Automatyczne podnoszenie szyb
 
Jeste¶ ........ go¶ciu. Dziękuję ci bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jerpop 10-01-2012 21:54

Odp: Automatyczne podnoszenie szyb
 
Cytat:

Napisał lysolk (Post 1632148)
Aż się zalogowałem, żeby Ci podziękować za tego posta sprzed kilku lat ;)
Pomogło w moim MK3 a już prawie na warsztat jechałem

Dzięki, pozdro!
M

Potwierdzam! I tez dzieki!

olczus9012 10-01-2012 22:41

Odp: Automatyczne podnoszenie szyb
 
Cytat:

Napisał Kristoforos (Post 1658331)
O, i ja spróbuję dzi¶ w moim S-Maxie, bo jedna z czterech przestała się automatycznie zamykać (co ciekawe, otwiera się wła¶ciwie). Swoj± drog± kto¶ wie, z jakiej przyczyny nagle jedna z szyb się rozprogramowuje???

Na przykład odł±czenie akumulatora:)

djmatheo 10-01-2012 23:12

Odp: Automatyczne podnoszenie szyb
 
Cytat:

Napisał olczus9012 (Post 1764475)
Na przykład odł±czenie akumulatora:)

Jak odlaczysz akumulator to rozprogramowywuja sie wszystkie szyby a nie jedna ;)

puniu01 11-01-2012 18:54

Odp: Automatyczne podnoszenie szyb
 
A czy tylne szyby rowniez zamykaja sie automatycznie? U mnie tak dzialaja tylko przednie, nacisne raz mocniej i sie zamyka do samej gory. Z tylnymi szybami juz tak nie jest. Opuszczaja sie automatycznie same do konca, ale juz sie nie zamykaja. Tyl trzeba tez programowac osobno?

Maniack___1211 11-01-2012 18:59

Odp: Automatyczne podnoszenie szyb
 
Tak, każd± szybę muszisz zaprogramować osobno, czyli opi¶cić podniesc do samej góry na pierwszej pozycji ( przycisk dwupozycyjny) pó¶cić i wcisn±ć do końca przyci¶k i szybe dosunie do końca.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
czę¶ci do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.