Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Fabryczny alarm i oświetlenie wnętrza (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=64545)

bigor 14-03-2009 22:08

Fabryczny alarm i oświetlenie wnętrza
 
Dzisiaj w moim aucie jakieś wariacje się porobiły , dołożyłem do fabrycznego alarmu sterownik centralnego zamka z pilotem "scyzorykiem" działało cały czas dobrze ale dzisiaj auto jest zamykane ale nie ma potwierdzenia kierunkowskazami i nie miga dioda od alarmu. Druga rzecz która sie zmieniała to oświetlenie wnętrza gdy się wyciąga kluczyk ze stacyjki , zawsze działało ale dzisiaj tez niestety nie działa. Co możne być powodem takich "anomalii" ??

n owicjusz 15-03-2009 08:39

Odp: Fabryczny alarm i oświetlenie wnętrza
 
U mnie potwierdzenie kierunkowskazami zniknelo jak podla bateria pilota,alarm i centralny mam fabryczny.VAG-iem nie moge znalezc miejsca gdzie to sie ustawia,wiec sie podepne.

tomi98 15-03-2009 08:45

Odp: Fabryczny alarm i oświetlenie wnętrza
 
bigor podaj więcej info jaki to sterownik i jak poszło z zakodowaniem nowego kluczyka ? czy wszystko gra z imobilajserem ?

subratri 15-03-2009 09:32

Odp: Fabryczny alarm i oświetlenie wnętrza
 
Cytat:

Napisał n owicjusz (Post 1113359)
U mnie potwierdzenie kierunkowskazami zniknelo jak podla bateria pilota,alarm i centralny mam fabryczny

a u mnie nigdy tego nie było... czy ktoś jeszcze tak ma w oryginalnym alarmie??

tomi98 15-03-2009 09:37

Odp: Fabryczny alarm i oświetlenie wnętrza
 
u mnie mam potwierdzenie kierunkami, przy zamknieciu raz ... przy otwarciu dwa razy migają kierunki

subratri 15-03-2009 09:40

Odp: Fabryczny alarm i oświetlenie wnętrza
 
ale masz oryginalny alarm??

tomi98 15-03-2009 09:41

Odp: Fabryczny alarm i oświetlenie wnętrza
 
si Senior

bigor 15-03-2009 09:56

Odp: Fabryczny alarm i oświetlenie wnętrza
 
Mam założony taki sterowniki [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Wszystko działało super do wczoraj :/ nie wiem czemu alarm się nie załącza i czemu oświetlenie nie zaskakuje po wyjęciu kluczyka,przydatna rzecz była :/

tomi98 15-03-2009 10:00

Odp: Fabryczny alarm i oświetlenie wnętrza
 
a do forda będzie pasowało, bo wygląda, że vw i seat ?

bigor jak z kodowaniem scyzoryka ?

bigor 15-03-2009 10:06

Odp: Fabryczny alarm i oświetlenie wnętrza
 
Na pewno do Galaxy założysz skoro ja do Alhambry dałem rade :) kostkę immobilaizera przełożyłem z ori kluczyka. A na moje problemy ma ktoś jakieś pomysły ??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.