Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|wielkopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=155)
-   -   spotkanie, zlot (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=64474)

purolek 13-03-2009 21:43

spotkanie, zlot
 
czy ktoś był by zainteresowany spotkaniem zlotem w wielkopolsce
chodzi mi o jakieś regionalne spotkanie nie koniecznie w poznaniu. Bo jako tako nie ma żadnej grupy ludzi ceniących samochody marki Ford w wielkopolsce (zloty,spotkania) inne kluby się spotykają tylko nie my mimo że wielkopolanie stanowią nie małą grupę ludzi na tym forum i w klubie. Pisać na gg propozycje mogę podjąć się organ izacji takiego spotkania. GG 4444151

cichyPWR 16-03-2009 17:18

Odp: spotkanie, zlot
 
ja na razie niestey nie dam rady musze mondzia naprawić, zajechałem sprzęęgło i miałem malego dzwona z saxo :( jak go podszykuje to czemu nie, tu widziałem jest ktos z Gniezna to w maire blisko potem dalsze tereny to by trzeba tak posrodku he he

tomiscorpio 17-03-2009 21:49

Odp: spotkanie, zlot
 
29 marca na lotnisku w pile zbieramy sie na otwarcie sezonu jako takiego.

Wiec jak ktos z fcp chetny zapraszam .

rc23 18-03-2009 21:32

Odp: spotkanie, zlot
 
w każdą ostatnia niedziele miesiaca uzytkownicy mondeo spotykaja sie pod selgrosem

od 15 do około 17

ZAPRASZAM chetnych, nie tylko uzytkowników MDO

purolek 23-03-2009 19:09

Odp: spotkanie, zlot
 
fajnie że jest spotkanie w pile ale ja jestem w szkole

purolek 23-03-2009 19:10

Odp: spotkanie, zlot
 
a co do tego selgrosu to chodzi o poznań??? Czy o jakieś inne miasto??

BigShow 01-04-2009 22:07

Odp: spotkanie, zlot
 
Witam,
nio moim zdaniem jakis spot czy zlot jest wskazany :) fajnie byłoby gdyby udało się coś w Poznaniu wykąbinować :wink: no ale jakby coś w tej Pile się działo to teżbym chętnie wpadł :wink:

Triam 03-04-2009 20:00

Odp: spotkanie, zlot
 
Ja jestem za poznaniem, bo bliżej. Aczkolwiek piła... Czemu nie

boogi 12-04-2009 23:49

Odp: spotkanie, zlot
 
Witam.
Od niedawna jestem w FCP i może taki zlot to byłoby cos głównie wymiana informacji a i jakiś browar byłby wskazany..
Może nie w mieście ale nad jakimś jeziorkiem to czemu nie?
Jest parę fajnych miejsc np. Słupca tam fajne jeziora są.
Czekam na info.

scorpio2.9 18-04-2009 20:07

Odp: spotkanie, zlot
 
szukam od X czasu jakis zlotow w wielkopolsce i nie tylko zeby byly fordy scorpio chcialbym pogadac z ludzmi milo spedzic czas spalic moze jakas gume heheeh mam nadzieje ze tu w koncu znajde to co mnie interesuje ze faktycznie benda jakies zloty z prawdziwego zdazenia . mysle ze uda mi sie znalesc czesci do mojego malenstwa "zona moja zaliczyla podwojnego dzwona w jednym momencie ,1 w drzewo 2 znajomemu skasowala prawie caly plot betonowo kuty " a co do zlotu jak najbardziej juz bym sie oto postaral by tam byc pozdrawiam wszystkich.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.