Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] peknieta szyba-najgorszy scenariusz (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=64386)

Arekch 12-03-2009 21:00

peknieta szyba-najgorszy scenariusz
 
witam,pekla mi przednia szyba na poczatku bylo to 7-8 centymetrow teraz po 1miesiacu jest jakies 23 centymetry interesuje mnie co sie moze najgorszego stac.jestem teraz w niemczech wymiana tutaj to jakies 300 euro dlatego wolalbym to zrobic w polsce wracam na wielkanoc.Zdrugiej strony niechce ryzykowac jezdze z corka zona w ciazy .

motorek26 12-03-2009 21:03

Odp: peknieta szyba-najgorszy scenariusz
 
stać to sie nic nie powinno oprócz tego żę mundurowi zabiorą ci dowód jak tylko cie zatrzymają

Dinar 12-03-2009 21:08

Odp: peknieta szyba-najgorszy scenariusz
 
Szyba jest klejona nie wypadnie możesz jezdzić,najgorszy jest mandat.Pęka dalej po zalicza zmianę temperatury,w środku ciepło na zewnątrz zimno.Moja pękła wzdłuż na długości 10cm na wycieraczkami,za wymianę zapłaciłem 480zł.

Arekch 12-03-2009 21:26

Odp: peknieta szyba-najgorszy scenariusz
 
Wiecie moze jaka moze byc przyczyna?Podczas jazdy to sie nie stalo,auto stalo 2 dni i pojawila sie rysa.Jakies naprezenia,spuzniony efekt udezenia kamienia?

motorek26 12-03-2009 22:58

Odp: peknieta szyba-najgorszy scenariusz
 
cieżko powiedzieć skąd to sie wzieło mogło powstać w skutek uderzenia ale czy napewno to ja tego nie wiem jeżeli ty sam nie wiesz

kasai69 13-03-2009 08:04

Odp: peknieta szyba-najgorszy scenariusz
 
mozesz tez spróbowac oddac szybe do klejenia koszt to ok 3zł za centymetr

Robert_Bydgoszcz 13-03-2009 11:53

Odp: peknieta szyba-najgorszy scenariusz
 
A czy ktoś miał do czynienia z firmą Autoglass - Jann - kolega mi ją polecił - tylko jak dzwoniłem to trochę drożej niż u konkurencji - czołowa, za zieloną z pasem + wymiana = 600 z groszem

Dinar 13-03-2009 12:15

Odp: peknieta szyba-najgorszy scenariusz
 
Ja wymieniłem na ''Pilkington'' dwa lata temu [około 500zł] wygląda jak orginał,nawet lusterko sie dobrze trzyma.

Natiew 13-03-2009 17:43

Odp: peknieta szyba-najgorszy scenariusz
 
wymieniałem przednią szybke w firmie JAN w katowicach POLECAM !!! napewno ich standart jest tak samo profesionalny w całym kraju?..

woj441 13-03-2009 18:57

Odp: peknieta szyba-najgorszy scenariusz
 
Cytat:

Napisał Robert_Bydgoszcz (Post 1111933)
A czy ktoś miał do czynienia z firmą Autoglass - Jann - kolega mi ją polecił - tylko jak dzwoniłem to trochę drożej niż u konkurencji - czołowa, za zieloną z pasem + wymiana = 600 z groszem

Wymieniałem przednią szybę w tej firmie ( Jaan -oddział Inowrocław). Na wejście ich cena plasowała sie w środku stawki, po targowaniu pan zszedł do 400zł (niebieska bez pasa), na takie dictum wziąłem jeszcze roczną gwarancję na całkowicie bezpłatną, jednorazową wymianę szyby, niezależnie od przyczyny :569: Usługa wykonana terminowo, czysto i sprawnie- polecam tę firmę.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.