Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] dogrzewacz ze sterowaniem (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=59080)

baal 09-01-2009 19:41

dogrzewacz ze sterowaniem
 
Witam. Dogrzewacz działał do tej pory bez zarzutu. Mogłem ustawić włączenie się dogrzewacza np o godzinie 6:00 i po pół godzinie grzania wchodziłem do ciepłego autka. Teraz przy włączonym dogrzewaniu (wyłączony zapłon) dogrzewacz się uruchamia a nie działa dmuchawa. Jak włączę zapłon dmuchawa działa ok. W pierwszym okresie dmuchawa się włączała i po pewnym czasie się samoczynnie wyłączała i tak na zmianę teraz już się nie uruchamia wogóle (oczywiście przy wyłączonym zapłonie).Proszę o pomoc .

zbyszek1969 10-01-2009 20:37

Re: dogrzewacz ze sterowaniem
 
po pierwsze jeżeli możesz programować to masz ogrzewanie niezależne a co do nadmuchu to sprawdz czy nie masz poprzestawiane na klimatroniku/.

baal 13-01-2009 16:56

Re: dogrzewacz ze sterowaniem
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał zbyszek1969
po pierwsze jeżeli możesz programować to masz ogrzewanie niezależne a co do nadmuchu to sprawdz czy nie masz poprzestawiane na klimatroniku/.

Nie mam klimatronika !!!
Tylko klimatyzację manualną i nie ma to nic wspólnego z dogrzewaczem.Nie działa tylko nadmuch w trakcie włączonego dogrzewania postojowego.

zbyszek1969 14-01-2009 11:39

Re: dogrzewacz ze sterowaniem
 
ja mam klimatronika i też mogę ustawić tak ,że mimo działającego ogrzewania dmuchawa nie chodzi. poprubój na innych ustawieniach. :?????? :????

marwyk 15-01-2009 12:02

Re: dogrzewacz ze sterowaniem
 
a jak to robisz

baal 15-01-2009 14:22

Re: dogrzewacz ze sterowaniem
 
Cytat:

Napisał baal
Cytat:

Napisał zbyszek1969
po pierwsze jeżeli możesz programować to masz ogrzewanie niezależne a co do nadmuchu to sprawdz czy nie masz poprzestawiane na klimatroniku/.

Nie mam klimatronika !
Tylko klimatyzację manualną i nie ma to nic wspólnego z dogrzewaczem.Nie działa tylko nadmuch w trakcie włączonego dogrzewania postojowego.

Przyczyną okazał się upalony przewód gdzieś przy webasto. I znowu wszystko działa.

baal 15-01-2009 14:27

Re: dogrzewacz ze sterowaniem
 
Cytat:

Napisał zbyszek1969
ja mam klimatronika i też mogę ustawić tak ,że mimo działającego ogrzewania dmuchawa nie chodzi. poprubój na innych ustawieniach. :?? :?

U mnie to proste Pokrętło dmuchawy na "0" i dogrzewacz działa a dmuchawa nie !!!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.