Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Łącznik stabilizatora (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=45410)

dexio 06-06-2008 22:16

Łącznik stabilizatora
 
Witam
Od pewnego czasu przy jezdzie po naszch niestety dziurawych drogach zaczely niepokoic mnie stukania walenia itp dobiegajace z przodu auta.
po dzisiejszym przegladzie fachmeni polecili wymiane łączników stabilizatora
teraz pytanie. co polecicie jakiej firmy i ewentualnie co do tego??
na miejscu zawołali 260zł z wymianą. wg mnie (laika) troche sporo. łączniki MOOG
co o tym sadzic??

Pozdr
Piotr

motorek26 06-06-2008 22:21

Re: Łącznik stabilizatora
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
tutaj masz łacznik właśnie tej firmy bardzo drogo ci zaśpiewali
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
a tutaj znajdziesz wszystkie łączniki do swojego autka

dexio 06-06-2008 22:29

Re: Łącznik stabilizatora
 
no to faktycznie duzo.
jakies doswiadczenia które najbardziej trwałe.
szukalem na forum ale nie za wiele na ten temat

dzieki i pozdrawiam

fokus mury 06-06-2008 23:02

Re: Łącznik stabilizatora
 
Ja kupilem lacznik ktory pasuje tez do bmw seri 5 jezdze juz rok i jest oki cena cos kolo 40zl

motorek26 06-06-2008 23:08

Re: Łącznik stabilizatora
 
możesz zakupić delphi są niezłe i cena w miare normalna

LuckyLuck 07-06-2008 07:43

Re: Łącznik stabilizatora
 
Ja dokladnie 3 dni temu kupilem pierwszy lepszy lacznik w sklepie za 30 pln (do focusa oczywiscie), wymiana to odkrecenie lub odpilowanie doslownie 2 srub gdzie jest latwy dostep wiec jak masz podworko i podnosnik to jestes w stanie to sam wymienic - nie ma filozofii zadnej

tomiscorpio 07-06-2008 11:19

Re: Łącznik stabilizatora
 
na allegro sa po 19 zl najtansze a tak srednio 25zl

a polecam Ci te [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ja mam od nich do siebie zalozone.

Bo jezdzilem na oryginalnych 250zl sztuka z salonu , 6 miesiecy , adlery rok wytrzymaly , te lcc jezdze juz 4 miesiace i cisza.

umnie wszystko rowno trzymaja wiec biore najtansze

Dinar 07-06-2008 15:05

Re: Łącznik stabilizatora
 
Wymieniłem już 5 raz łączniki,te tanie do bani wszystkie po 3 miechy wytrzymywały[10tyś przebieg]
teraz mam aluminiowe całe [65zł za szt.]te mają już 15tyś i jak na razie się trzymają,proponuje te aluminiowe
po około 125zł ,bo tych wymienisz 2komplety i na to samo wyjdzie,jest w nich mało gumy i mniej wyrabiają
się,lepsza jakość,5lat temu za orginał spiewali 250zł za szt,teraz 125zł, warto założyc orginał.

LuckyLuck 07-06-2008 15:43

Re: Łącznik stabilizatora
 
Zalezy tez ile jezdzi sie i po jakich drogach, ja kupilem te po 30/szt bo jeszcze tego nie wymienialem wiec chce sprawdzic jak to bedzie wlasnie z ich trwaloscia, ale moze nastepnym razem kupie te drozsze jesli te padna dosc szybko - zobaczymy.

Jednak jesli malo jezdzisz i nie po dziurach to mysle ze sa szanse zeby wytrzymaly jakis czas te tansze

Schem 08-06-2008 20:03

Re: Łącznik stabilizatora
 
Mnie pan ze sklepu [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] polecił aluminiowy Optimal
Na razie zrobiłem na nim kilkaset kilometrów, więc o wytrzymałości nic nie napiszę.
Wymiana to dwie śruby + cztery sruby żeby zdjąć koło, więc niech mechanik nie szaleje z ceną. Zresztą można zrobić samemu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.