Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Przyciemniane szyby w Galaktyce (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=44153)

nieumialek 17-05-2008 19:42

Przyciemniane szyby w Galaktyce
 
Witam . Nie mam takiej opcji jak wielu uzytkownikow Galaxy .Oczywiscie mam to zamiar sam zrobic. Bylem w wielu warsztatach wolaja do 500PLN do 700PLN . CZytalem na wielu forach ale nie rozumie wiele a najbardziej o tej opalarce. Naj lepiej widziane byly by zdiecia albo szczegolowy opis. Kweestia wyboru foli ,w Niemczech (sklep auto teil) chca od 7 euro do 45 euro takze wybor wielki. Mysle ze z wasza pomoca dam rade. Z gory dzieki i do uslyszenia :fcp29

tomi98 17-05-2008 20:08

Re: Przyciemniane szyby w Galaktyce
 
przyciemniałem szyby w poprzednim aucie, nie żałowałem kasy zdecydowałem się wtedy na jedne z lepszych a było to w 2003 roku ( nie pamietam marki ani ceny ) po kilku latach użytkowania nie było żadnych rys i przetarć czy odcieni ( załatwiłem sobie tylko tylną szybę jak pakowałem maszt od żagla do środka) .
Cytat:

najbardziej o tej opalarce
chodzi Ci o piecowe przyciemnianie....nigdy bym się nie zedecydował, szkoda kasy. Widziałem parę aut i wyglądają fatalnie jak tylko dotkniesz palcem to od razu jest to widoczne jak tłusta plama.
Folia jest o wiele praktyczniejsza dla mnie ważne było to , że w każdej chwili ( pewnie po długiej walce ) mogę je usunąć i folia jest trochę tańsza :fcp4

Pamętaj tylko aby robić szyby w dobrym sprawdzonym przez kilka osób warsztacie :fcp7

W mojej okolicy jest firma, która się zajmuje piecowym przyciemnianiem, byłem rozmawiałem i podejście gościa u którego miałem zostawić 800 zł za auto....jest jednym słowem żenujące.

somar 17-05-2008 20:54

Re: Przyciemniane szyby w Galaktyce
 
tez jestem zainteresowany folią !!!! więc dołączam się do prośby o jakieś informacje - folie kładzie się samemu? czy to lepiej w firmie...? kolego "nieumialek" - folie lepiej kupić w Niemczech czy w kraju?

tomi98 17-05-2008 20:56

Re: Przyciemniane szyby w Galaktyce
 
somar polecam Ci Autoland na Łąkowej, u nich robiłem i było bardzo profesjonalnie !

poll 17-05-2008 22:14

Re: Przyciemniane szyby w Galaktyce
 
Mam u siebie przyciemnione wszystkie prócz przedniej tylne bardzo ciemne robił to chyba niemiec bo jest folia 3m ja zrobiłem jeszcze przód ale lekko i wygląda całkiem nieźle . Wiem że nie wolno ale ......

somar 17-05-2008 22:37

Re: Przyciemniane szyby w Galaktyce
 
Cytat:

Napisał tomi98
somar polecam Ci Autoland na Łąkowej, u nich robiłem i było bardzo profesjonalnie !

dzieki wielkie - podjade w tygodniu :fcp4


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.