Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] dołożenie grzanych foteli. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=334775)

Firstshell 23-04-2023 19:18

dołożenie grzanych foteli.
 
Cześć, mam problem z dokładką grzanych foteli. Kupiłem za psi grosz fotele grzane razem z ramką potencjometrem od regulacji ciepłoty. Wyciągam fabryczny fotel a tam nie ma wtyczki z wiązki samochodu. Brakuje mi zasilania do mat i "wzbudzenia"? Ten pojedyńczy kabelek. Mam rozgrzebaną podłogę do gołej blachy i żyje nadzieją że jest gdzieś przyplątany do wiązki, gdzie moge tego szukać? Dodam że mam wtyczki do potencjometrów w ramce. Oraz gniazdo na bezpiecznik w skrzynce. F86. Ktoś mi pomoże coś wymyślić? Albo ewentualnie sposób dorobienia osobnej instalacji w której działa regulacja z fabrycznej wiązki. Pomocy bo już mnie ciul szczela :):wink:

Antej 23-04-2023 19:41

Odp: dołożenie grzanych foteli.
 
Schemat w dłoń i kładziesz brakujące wiązki.

Schemat jest na forum, bardzo prosta instalacja.

Firstshell 24-04-2023 13:41

Odp: dołożenie grzanych foteli.
 
Cytat:

Napisał Antej (Post 3453692)
Schemat w dłoń i kładziesz brakujące wiązki.

Schemat jest na forum, bardzo prosta instalacja.

A jesteś może w stanie pomóc poszukać albo podllinkować ten schemat? Szukam szukam i doszukać się nie moge.

Antej 24-04-2023 13:50

Odp: dołożenie grzanych foteli.
 
Cytat:

Napisał Firstshell;3453[quote=Firstshell (Post 3453752)
Szukam szukam i doszukać się nie moge.

a jak ich szukasz?

Firstshell 24-04-2023 14:01

Odp: dołożenie grzanych foteli.
 
Szybko, z tego co widzialem to w grupie czy podgrupie Ford cmax nie jest poruszony temat o grzanych fotelach. Szukam w focusie też nie specjalnie widze. W mondeo jest schemat ale nie moge odtworzyć zdjęcia, chociaż pewnie i tak schemat by nie pasował. Wgl jakie jest prawdopodobieństwo że mam kostki przełączniki pod te fotele a przy fotelach już wiązek nie ma, przecież to bez sensu albo jest albo nie ma, rozkładam już ręce 3 dzień rozgrzebane pół samochodu zeby szukać po kabelkach czy czasami nie jest wiązka gdzieś podwinięta

Antej 24-04-2023 14:24

Odp: dołożenie grzanych foteli.
 
To w pisz w "c-max" w opcji szukaj hasło "schemat"

Cytat:

Napisał Firstshell (Post 3453755)
jakie jest prawdopodobieństwo

IMO zerowe

Firstshell 24-04-2023 15:14

Odp: dołożenie grzanych foteli.
 
Dalej nic konkretnego.

Antej 24-04-2023 15:20

Odp: dołożenie grzanych foteli.
 
Tzn. że temat Cię przerasta.

Firstshell 24-04-2023 15:24

Odp: dołożenie grzanych foteli.
 
Jest jeden z focusa po rosyjsku/angielsku. Szkoda że nie znam żadnego z tych języków. Skoro nie umiem poszukać to może podrzuciłbyś INNY schemat skoro twierdzisz że tutaj jest. Nie potrafie znaleść.

Firstshell 24-04-2023 17:40

Odp: dołożenie grzanych foteli.
 
Cytat:

Napisał Antej (Post 3453766)
Tzn. że temat Cię przerasta.

Człowieku ja tu mam problem, potrzebuje pomocy a nie debilnych uwag. Nie moge czegoś poszukać to mi pomóż jak na wyjadacza przystało a nie zachowujesz sie jak buc


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.