Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Dorobienie kluczyka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=314281)

adamek2828 27-06-2017 06:19

dorobienie kluczyka
 
Czy ktoś dorabiał kluczyk do focusa mk3?

Mam transponder Texas Crypto2 4D63.

Na forum znalazłem ze da sie dokupić kluczyk z czystym grotem tylko jak go zaprogramować jeśli posiadam tylko jeden oryginalny kluczyk.

Może lepiej kupić cały imobilaizer z dwoma kluczykami....

bleekm 27-06-2017 06:27

Odp: dorobienie kluczyka do focusa mk3
 
Kluczyk scyzoryk 3 przyciskowy - dorabiałem bo mi się rozleciał cały pilot - 500zł brutto faktura (oryginalna obudowa ford oem z pilotem + grot + dorobienie + doprogramowanie + gwarancja).

Kolego wystarczy tylko 1 kluczyk do zaprogramowania ale nie każdy zakład Ci to zrobi bo trzeba kody wygenerować nowe online. Widzę że też Wawa więc jedź tam gdzie ja na Grochowską do Ewand. Na 10 miejsc w wawie gdzie dzwoniłem tylko 3 powiedziały że zrobią a tylko jeden zakład powiedział że doprogramuje (a nie że zaprogramuje wszystkie klucze od nowa).

Też się zastanawiałem żeby przyoszczędzić czyli kluczyk w necie i tylko grot dorobić i doprogramować ale dorobienie tego grota to ok 80-120 zł w Wawie + kłopot z doprogramowaniem kluczyka bo zakłady są niechętne żeby to robić bez kupna nowego kluczyka u nich. Stwierdziłem że nie warto i lepiej za tą kwotę 60-80zł mieć gwarancję na usługę.

adamek2828 27-06-2017 11:10

Odp: dorobienie kluczyka
 
Widze ze nowy Forscan ma funkcję PATS skąd moge wygenerować klucze?

krystianen 27-06-2017 20:20

Odp: dorobienie kluczyka
 
Forscanem nie zrobisz klucza w ff3. Pozostaje dostep dealerski w Warszawie uderz do @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , ogra ci nowy klucz

adamek2828 28-06-2017 06:37

Odp: dorobienie kluczyka
 
Cytat:

Napisał krystianen (Post 2822648)
Forscanem nie zrobisz klucza w ff3. Pozostaje dostep dealerski w Warszawie uderz do @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , ogra ci nowy klucz

To jeszcze pytanko czy mogę kupić jakiś używany kluczyk z allegro czy nówkę sztukę. Bo grot to mi kumpel dorobi za free.

krystianen 28-06-2017 06:39

Odp: dorobienie kluczyka
 
Tak, warunkiem ze kluczyk to nie tandetny chinczyk. Na forum jest kolega co ma takie kluczyki i sa sprawdzone, poszukaj w dziale handlowym.

adamek2828 28-06-2017 06:50

Odp: dorobienie kluczyka
 
No widze ze koszt to wyjdzie około 500 zł za nizszą cenę miałbym 2 kluczyki oraz immobilaizer tylko zastanawia mnie gdzie te kluczyki są zapisane?
W immo?

mayak 28-06-2017 11:35

Odp: dorobienie kluczyka
 
używany kluczyk (scyzoryk) do ff3 za 500zł?? :-O
na allegro widziałem za <100, wymiana grotu na 'surówkę' i jej docięcie to pewno 40-50zł

Cytat:

Napisał adamek2828 (Post 2822794)
za nizszą cenę miałbym 2 kluczyki oraz immobilaizer tylko zastanawia mnie gdzie te kluczyki są zapisane?

kluczyki zapisane są w BCMi
tylko nie rozumiem co oznacza owo "oraz immobilaizer"? - razem z kluczykami kolega chce wymienić BCMii na takie w którym są owe kluczyki zapisane? Jeśli tak to podpowiem, że wtedy należy już tylko sparować nowy BCMi z pompą ABS i z PCMem (czyli tak czy siak kodowanie immo)

adamek2828 28-06-2017 11:52

Odp: dorobienie kluczyka
 
Cytat:

Napisał mayak (Post 2822937)
używany kluczyk (scyzoryk) do ff3 za 500zł?? :-O
na allegro widziałem za <100, wymiana grotu na 'surówkę' i jej docięcie to pewno 40-50zł


kluczyki zapisane są w BCMi
tylko nie rozumiem co oznacza owo "oraz immobilaizer"? - razem z kluczykami kolega chce wymienić BCMii na takie w którym są owe kluczyki zapisane? Jeśli tak to podpowiem, że wtedy należy już tylko sparować nowy BCMi z pompą ABS i z PCMem (czyli tak czy siak kodowanie immo)

Myślałem ze sa gdzie indziej zapisane;)
Kolega sprzedaje kluczyki tu na forum ale chce 210 za sztuke
Czyli jak znajde na alegro to dorobić grot i podjechać na wgranie do bcmii.
Ile chcesz za taka usługe?

Pawełsz 01-07-2017 13:30

Odp: dorobienie kluczyka
 
Jak kolego jeszcze nie dorabiałeś to ci podam numer do Pruszkowa,gdzie jest jeden zakład co dorabiają wszystko.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.