Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Uchwyt do holowania z przodu gdzie jest ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=306194)

alek74 13-02-2020 13:07

Uchwyt do holowania z przodu gdzie jest ?
 
Witam.Mam pytanie jak holować galaxy 2002r chodzi mi że niegdzie nie mam śruby którą się wkręca w przedni zderzak ani nawet nie wiem gdzie jest ten otwór do jej wkręcenia.Czy może on jest gdzieś na stałe zamontowany pod tymi kratkami w zderzaku przednim ?

pawlik835 13-02-2020 21:00

Odp: Uchwyt do holowania z przodu.Galaxy 2002r.
 
za kratką od strony pasażera jest. kratka ta mała i ma wyoblenie właśnie pod ucho. wyciągnąć trzeba.

Jarek G. 15-02-2020 22:33

Odp: Uchwyt do holowania z przodu gdzie jest ?
 
Ucho powinieneś mieć w schowku w podłodze za fotelem pasażera.

alek74 16-02-2020 12:15

Odp: Uchwyt do holowania z przodu gdzie jest ?
 
Nie ma żadnego schowka z afotelem pasażera w podłodze.To ucho w mk1 lift jestr wkręcane czy jest na stałe za ta kratką ?

smietana 16-02-2020 12:16

Odp: Uchwyt do holowania z przodu gdzie jest ?
 
Cytat:

Napisał Jarek G. (Post 3224494)
Ucho powinieneś mieć w schowku w podłodze za fotelem pasażera.

Tam na bank nie ma, chyba ze poprzedni uzytkownik tam wrzucil.

smietana 16-02-2020 12:21

Odp: Uchwyt do holowania z przodu gdzie jest ?
 
Otwór montażowy jest tam jak napisał @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] .
A śruba powinna być w bagażniku, są 2 schowki po lewej i prawej stronie na bokach bagażnika, w lewym powinny być nawet zatrzasku gdzie taki "hak" wpinasz, zeby nie latał.
Jak tam nie ma to szukaj w całym bagażniku i koło zapasu, a jak masz schowki pod wycieraczkami z tyłu za siedzeniem kierowcy i pasażera to tam mógł ktoś wrzucić. Ja obstawiam, że jest w schowkach w sciankach bagażnika.
Pozdrawiam.

Jarek G. 16-02-2020 17:07

Odp: Uchwyt do holowania z przodu gdzie jest ?
 
Cytat:

Napisał Jarek G. (Post 3224494)
Ucho powinieneś mieć w schowku w podłodze za fotelem pasażera.

Panowie przepraszam, nie spojrzałem na rocznik. Taki schowek mam w Mk3.

rodxynek 18-02-2020 02:39

Odp: Uchwyt do holowania z przodu gdzie jest ?
 
Cytat:

Napisał alek74 (Post 3224585)
Nie ma żadnego schowka z afotelem pasażera w podłodze.To ucho w mk1 lift jestr wkręcane czy jest na stałe za ta kratką ?

Podejdź do przedniego zderzaka, chwyć środkową kratkę po prawej stronie (czyli strona pasażera) i pociągnij - ucho holownicze jest tam wspawane na stałe. I pamiętaj - nie prawą kratkę od halogenu, a prawą stronę kratki środkowej (jest dzielona na dwie części).

alek74 21-02-2020 11:40

Odp: Uchwyt do holowania z przodu gdzie jest ?
 
Cytat:

Napisał rodxynek (Post 3225253)
Podejdź do przedniego zderzaka, chwyć środkową kratkę po prawej stronie (czyli strona pasażera) i pociągnij - ucho holownicze jest tam wspawane na stałe. I pamiętaj - nie prawą kratkę od halogenu, a prawą stronę kratki środkowej (jest dzielona na dwie części).

Kurde wyjąłem tam nie mam żadnego ucha.To jest może otwór w w blasze w którą wkłada się hak z liny holowniczej?

Blady214 21-02-2020 20:20

Odp: Uchwyt do holowania z przodu gdzie jest ?
 
U mnie rocznik 2005) wygląda to tak, że w kratce zderzaka po prawej stronie mam zaślepkę, a za nią ucho holownicze. Nic nie trzeba wkręcać, jedynie wyjąć zaślepkę,


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.