Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2015- ] Wąskie fotele (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=299039)

lehuu 30-07-2019 22:44

Wąskie fotele
 
Witam serdecznie. Czy ma ktoś w swoim maxie fotele wielokonturowe (te z pompowanymi bokami, masażem itp)? Czy wasze również są tak wąskie?
Moje, w aucie z tego roku, nawet przy minimalnym napompowaniu poduszek na bokach siedziska, są strasznie wąskie (uprzedzając złośliwości - jestem raczej chudszy niż grubszy :mrgreen: plus zauważa to każdy, kto wsiada do auta ). W poprzednim s-maxie (też MK2) miałem zwykle fotele i było ok, a teraz dramat - najmniej wygodne fotele na jakich jeździłem :mad:

eclipse 31-07-2019 06:30

Odp: Wąskie fotele
 
Mi w moim MAYBACHU idealnie się dopasowują nawet jak siedzę na taborecie.:D

Alecki 31-07-2019 08:31

Odp: Wąskie fotele
 
Tzn. w trakcie produkcji modelu producent zmienił bebechy foteli?

Caribou 31-07-2019 08:35

Odp: Wąskie fotele
 
Cytat:

Napisał lehuu (Post 3158089)
Witam serdecznie. Czy ma ktoś w swoim maxie fotele wielokonturowe (te z pompowanymi bokami, masażem itp)? Czy wasze również są tak wąskie?
Moje, w aucie z tego roku, nawet przy minimalnym napompowaniu poduszek na bokach siedziska, są strasznie wąskie (uprzedzając złośliwości - jestem raczej chudszy niż grubszy :mrgreen: plus zauważa to każdy, kto wsiada do auta ). W poprzednim s-maxie (też MK2) miałem zwykle fotele i było ok, a teraz dramat - najmniej wygodne fotele na jakich jeździłem :mad:


Mam takie fotele. na wygodę nie narzekam ale rzeczywiście z zakresu ustawień ciężko jest skorzystać raczej gdzieś w okolicach 1/3 dolnego zakresu regulacji tych poduszek pompowanych bo jak się więcej napompuje to ściskają zwłaszcza te odpowiedzialne za "boczne trzymanie" w fotelu.

Woytas 31-07-2019 14:48

Odp: Wąskie fotele
 
Cytat:

Napisał lehuu (Post 3158089)
Witam serdecznie. Czy ma ktoś w swoim maxie fotele wielokonturowe (te z pompowanymi bokami, masażem itp)? Czy wasze również są tak wąskie?
Moje, w aucie z tego roku, nawet przy minimalnym napompowaniu poduszek na bokach siedziska, są strasznie wąskie (uprzedzając złośliwości - jestem raczej chudszy niż grubszy :mrgreen: plus zauważa to każdy, kto wsiada do auta ). W poprzednim s-maxie (też MK2) miałem zwykle fotele i było ok, a teraz dramat - najmniej wygodne fotele na jakich jeździłem :mad:

pojeździsz chwilę i się "rozejdą" :)

armator 04-08-2019 09:53

Odp: Wąskie fotele
 
Mam fotele pompowane z masażem i dramatu nie ma, ale to w ustawieniach prawie wszystko ustawione na minimum napompowania

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

StStS 15-05-2023 13:28

Odp: Wąskie fotele
 
Cytat:

Napisał Woytas (Post 3158315)
pojeździsz chwilę i się "rozejdą" :)

Ja zrobiłem autem na razie 10tys km. i się niestety jeszcze nie rozeszły. Tak się zastanawiam, czy przez ELMconfig da się ustawić poziomy napompowania foteli przy poszczególnych stopniach. Ktoś to kiedyś sprawdzał?

Woytas 15-05-2023 14:38

Odp: Wąskie fotele
 
Cytat:

Napisał StStS (Post 3456446)
Ja zrobiłem autem na razie 10tys km. i się niestety jeszcze nie rozeszły.

to jak za ciasne pozostaje fit dieta i bieżnia :D :D :D

StStS 17-05-2023 12:06

Odp: Wąskie fotele
 
Są nie tyle za ciasne, co za twarde, więc raczej trzeba zbierać sadełka dla miękkości ;)

A tak na serio, to najbardziej interesuje mnie to, czy da się ustalić poziomy napompowania inne niż standardowe, przydałoby się móc ustawić np. połowę pierwszej "kreski". Teraz jeżdżę albo na kompletnie wypompowanych (jedna kreska) i brakuje mi podparcia pod lędźwiami, albo na najmniej dopompowanych (dwie kreski) i to podparcie jest już za mocne.. Stąd moje pytanie czy elmconfigiem da się tu coś zaczarować, żeby zmienić poziom napompowania dla poszczególnych ustawień


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.