Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Sync 3 nie widzi aplikacji mobilnych (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=283996)

jaaro694 25-07-2018 06:58

Sync 3 nie widzi aplikacji mobilnych
 
Witam, to jest mój pierwszy post wiec bardzo was proszę o wyrozumiałość i przepraszam za błędy i dziękuje za pomoc

A więc mam problem z sync 3 otóż mam samsunga galaxy S8 Plus i jak go podłącze przez kabel USB i w ustawieniach włączę Android Auto w ustawieniach radia to widzi nawigacje Google Maps i Waze tu jest ok, ale jak wyłączę Android auto w ustawieniach radia i chce zęby wyszukało mi aplikacje spotyfi czy tez inne apki wogole widze na youtube ze inni maja listę rożnych aplikacji to podczas gdy kliknę połącz aplikacje ( tak to się chyba nazywa) u mnie wyskakuje nie znaleziono aplikacji. Nie wiem co źle robię_ podłączam telefon przez kabel USB z wyłączonym Android auto w ustawieniach radia wchodzę w aplikacje i nic, bluetooth tez jest włączony niby wszystko ok a aplikacji nie widzi. Mial ktoś już taki problem? bardzo proszę o jakieś rady.
Na koniec dodam ze nie jestem laikiem jeśli chodzi o rożne systemy komputery itp. bo to jest moje hobby i siedzę w tym długo a z tym nie mogę sobie poradzić może coś ominąłem?

drout 25-07-2018 15:57

Odp: Sync 3 nie widzi aplikacji
 
Musisz zainstalować starsze Spotify. Chyba z lutego i nie robić aktualizacji. Bo nie ma wsparcia dla Sync

Palek_PL 26-07-2018 12:14

Odp: Sync 3 nie widzi aplikacji
 
Witam. Nie zadziała. Miałem starsza wersje Spotyfi i smigało na Sync3.Wersja sprzed stycznia 2018r. Wyłączone miałem w fonie automatyczne aktualizacje. Dwa tygodnie temu przestało działac.Mimo instalacji jeszcze starszych wersji dalej nie funken.Mam wersje Premium i na pewno z niej zrezygnuje. Nie ma sensu płacic. Poza tym nawet jak Spotyfi działalo to bardzo ubogo.Nie mozna z poziomu Synca wyszukac nowych wykonawców , kawałków itp. Jedynie biblioteka i playlisty chociaz tez trzeba byc szybkim lopezem , bo podczas jazdy ze wzgledów bezpieczeństwa komputer blokuje szperanie po katalogach... Przynajmniej z poziomu AA po USB. Głosowe wybieranie wogóle nie działa. Wszystko trzeba bezposrednio z telefonu wiec co to za interes...Telefon SGS8.
Pzdr!

jaaro694 26-07-2018 14:20

Odp: Sync 3 nie widzi aplikacji
 
1 załącznik(i)
Telefon mam sparowny Kabel podłączony a opcja aktualizuj aplikacje wogole w ustawieniach nie jest aktywna nie da rady jej kliknąć niewiem dlaczego? Próbował dużo różnych rzeczy i nic, nie znajduje mi żadnej aplikacji

Bump:

robo007 26-07-2018 14:56

Odp: Sync 3 nie widzi aplikacji
 
A w ustawieniach BT dla synca masz zaznaczone "multimedia"?

jaaro694 26-07-2018 15:12

Odp: Sync 3 nie widzi aplikacji
 
Mam włączone "multimedia" nawet wszystkien4 opcje

robo007 26-07-2018 16:00

Odp: Sync 3 nie widzi aplikacji
 
A jaką masz wersję AA. Ja na próbę zainstalowałem sobie spotifa i działał

jaaro694 26-07-2018 16:47

Odp: Sync 3 nie widzi aplikacji
 
Android Auto mi działa, tylko aplikacje mobilne nie, jak połącze się przez bluetooth wejdę w ustawienia i chce kliknąć zaktualizuj aplikacje to niemoge nie jest ta opcja wogole podświetlana dlatego nie widzi mi żadnych aplikacji

robo007 26-07-2018 18:23

Odp: Sync 3 nie widzi aplikacji
 
Działanie aplikacji na AA z tego co wiem było w pewnym momencie uzależnione od wersji. Ściągnij sobie na wszelki wypadek 3.4 i wtedy zobaczymy

Palek_PL 26-07-2018 18:49

Odp: Sync 3 nie widzi aplikacji
 
Sprobuj wyszukac w zakladce audio...Tam powinna pojawić sie zielona ikonka Spotifi. Przynajmniej u mnie jak działało...Możesz jeszcze sprobowac takiego myku, że odpalasz spotyfi w telefonie i ustawiasz audio-zrodła-telefon.Wtedy masz na syncu to co leci z fona...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.