Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Ford Mondeo mkIV vs VW Passat B6 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=27976)

Mihau 25-07-2007 22:52

Ford Mondeo mkIV vs VW Passat B6
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

To ostatnie jest wyraźnie nieobiektywne ,daje sie wyczuwać sentyment autora do samochodu ludu

W danych technicznych ( 0-100km/h)z pomiaru AutoBildu nie chce mi wierzyć żeby dane fabryczne passata zgadzały się co do joty z pomiarami AutoBildu.Już gdzieś na interii czytałem ,że AutoŚwiat kopiuje i przetłumacza na polski artykuły z AutoBildu,gazety ,która jest bardziej przychylna dla typowo niemieckich marek niż dla np. japońskich.

tomiscorpio 26-07-2007 00:54

Wydawać by się mogło, że nie ma sensownego powodu dla którego ktokolwiek miałby zdecydować się na produkt Forda. Nawet osobie która nie ma styczności z motoryzacją, Volkswagen wydaje się marką bardziej solidną, pewną i godną zaufania. Czym więc Mondeo może skusić „szarego Kowalskiego”?

Vw niezawodny?? haha Znajomy tez tak gadal mial civika i mondeo mk2 sprzedal obydwa auta i kupil paska 2004 i golfa 2003. Pojezdzil rok przyszlo mu w jednym i drugim wymienic magiel 4 tys za jeden + robocizna i zaraz wymiana oslon :) Parujace reflektory w pasku.

Ja jakos wole zrobi 2 pstryczki i zeby plasticzek poskrzypial niz tyle kasy na raz wyladowac

Dominik_CK 26-07-2007 05:28

tomi to ten twoj kumpel ladnie przeplacil ja za magiel nowy na szrocie zaplacilem 400 zlotych do golfa czworki

tomiscorpio 26-07-2007 23:15

Nie przeplacil tylko tyle kosztuja, do golfa tez tyle kosztuje. Rdza wcina je od srodka mimo to ze sa szczelne , wina chyba oleju ktorego vw uzywa,

Niektorzi sprzedaja uzywki za 800zl a regenerowane 650zl wiec watpie ze ktos Ci sprzedal nowa za 400zl

Na szrocie i nowy :fcp2 cos dziwnie brzmi

ar2r 26-07-2007 23:31

Cytat:

Napisał Mihau
Już gdzieś na interii czytałem ,że AutoŚwiat kopiuje i przetłumacza na polski artykuły z AutoBildu,gazety ,która jest bardziej przychylna dla typowo niemieckich marek niż dla np. japońskich

AutoBild i AutoŚwiat to w zasadzie to samo.Pierwsze wydawane na rynku niemieckim,drugie na polskim.O ile dobrze pamiętam to wydawca jest ten sam(niemiecki).Zresztą czytajac AutoŚwiat odnoszę dokładnie takie same wrażenie.

Bonus 27-07-2007 00:17

Cytat:

Napisał ar2r
Cytat:

Napisał Mihau
Już gdzieś na interii czytałem ,że AutoŚwiat kopiuje i przetłumacza na polski artykuły z AutoBildu,gazety ,która jest bardziej przychylna dla typowo niemieckich marek niż dla np. japońskich

AutoBild i AutoŚwiat to w zasadzie to samo.Pierwsze wydawane na rynku niemieckim,drugie na polskim.O ile dobrze pamiętam to wydawca jest ten sam(niemiecki).Zresztą czytajac AutoŚwiat odnoszę dokładnie takie same wrażenie.

przecież zarówno auto świat jak i auto bild i pare innych gazet w innych krajach auto... (w na rozpoznawalnym czerwonym kwadraciku) to produkty axel springer

Bonus 27-07-2007 00:29

tak samo to wszystko wiarygodne jak testy NCAP i rankingi niezawodności

tomiscorpio 27-07-2007 09:56

Ja kiedys kupilem ta gazete chyba z 3 razy. Wrazenia testy stronnicze oparte na jakis ludowych tradycjach. Co druga strona to reklama. ogolnie panuje zasana wszystko co VW to jest gut machine. Kiedys czytalem tam porownanie vw i audi( te sam koncern) chwalili jedno i drugie super samochody tylko brac i jezdzic. Juz ogolnie jest taka zasada ze swoje sie chwali , angole swoje samochody Niemcy swoje. Polacy niestety nie maja co chwalic a nawet gdyby mieli to znajac mentalnosc Polakow by tak nie chwalili zagraniczne lepsze.

Dlatego nie moglem patrzec na program Zientarskiego, to co dali do testu chwalili, jak mu zaplacono tak gadal. Wiekszosc samochodow ktore chwalil w zyciu nimi nie jechal bo zapodali z niemieckiej telewizji filmik a ten gadal co tam podali.

jagrall 27-07-2007 12:03

Cytat:

Napisał tomiscorpio
VW to jest gut machine

nie koniecznie. w ostatnich testach passat dostał bańki od nowego mondeo właśnie w AŚ

tomiscorpio 27-07-2007 14:29

Cytat:

Napisał jagrall
Cytat:

Napisał tomiscorpio
VW to jest gut machine

nie koniecznie. w ostatnich testach passat dostał bańki od nowego mondeo właśnie w AŚ

niewiarygodne :fcp15 :fcp15 :fcp15 :fcp15 :fcp15 no popatrz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.