Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Hak holowniczy Ford Oris szukam Haka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=265230)

marianset 13-06-2017 17:35

Hak holowniczy Ford Oris szukam Haka
 
1 załącznik(i)
Witam ...

ostatnio nabyłem Forda Focusa C-maxa 2005r , w którym to jest założona instalacja Haka (Ford Oris A50-X Typ E390/1) ale samego haka (główki) nie ma. Chcąc poszukać po serwisach sprzedażowych znalazłem całe instalacje a mi potrzebna jest jedynie wpinana kula , a sprzedawcy:one: wcale nie maja zamiaru powiedzieć jaki jest numer seryjny na Haku.. i tu moje pytanie do was: skąd, bądź może ktoś również ma podobną instalację i mógły podpowiedzieć numer seryjny jaki widnieje bezpośrednio na tym haku.

harpii 13-06-2017 19:26

Odp: Hak holowniczy Ford Oris szukam Haka
 
Chyba o to chodzi...https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...90a90c77a8.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...3fd3126f4d.jpg

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

marianset 14-06-2017 07:40

Odp: Hak holowniczy Ford Oris szukam Haka
 
Królu złoty ... gdzie piwo wysłać :D ...
dzieki serdeczne...

harpii 15-06-2017 10:02

Odp: Hak holowniczy Ford Oris szukam Haka
 
Wypij za moje zdrowie :)

Na przyszłość bo zdjęcia z czasem mogą zniknąć.
Hak numer oris 0506R204-04

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

skorpion19 19-06-2017 16:42

Odp: Hak holowniczy Ford Oris szukam Haka
 
Cytat:

Napisał marianset (Post 2816189)
Witam ...

ostatnio nabyłem Forda Focusa C-maxa 2005r , w którym to jest założona instalacja Haka (Ford Oris A50-X Typ E390/1) ale samego haka (główki) nie ma. Chcąc poszukać po serwisach sprzedażowych znalazłem całe instalacje a mi potrzebna jest jedynie wpinana kula , a sprzedawcy:one: wcale nie maja zamiaru powiedzieć jaki jest numer seryjny na Haku.. i tu moje pytanie do was: skąd, bądź może ktoś również ma podobną instalację i mógły podpowiedzieć numer seryjny jaki widnieje bezpośrednio na tym haku.

Niewiem jaki jest u mnie, ale na kawałku drugiego zdjecia kolegi harpii wyglada bardzo podobnie do mojego, a jest przeznaczony do demontażu razem z belką - hak do zapięcia ma pokrętło i kluczyk. Problem tylko w tym że, w domu będę dopiero 27 lipca

normek 07-10-2017 09:56

Odp: Hak holowniczy Ford Oris szukam Haka
 
Odkopuję temat, marianset jaki hak udało Ci się znaleźć?

Czy do tej belki e390/1 pasuje każdy hak, który ma gniazdo "kwadratowe"?

Czy mógłby ktoś wkleić foto swojego gniazda oraz samego haka?

Stanislaw_86 05-08-2018 18:04

Odp: Hak holowniczy Ford Oris szukam Haka
 
Witam,

Odświeżam temat - także potrzebuję taki hak (Ford Oris A50-X Typ E390/1) w dobrej cenie. Mam ramę i wiązkę zamontowaną już. Dopiero po zakupie zobaczyłem, że brakuje haka w komplecie.
Czym dobrze jest oczyścić wiązkę w "główce". Widać, że jest trochę zaśniedziała w środku a nie chciałbym spalić instalacji przed podłączeniem przyczepki.

Jakie czynności muszę wykonać i jaki jest koszt na wbicie w dowód, że auto ma hak ?

Pozdr,
Staszek

Minkowsky 02-09-2018 09:33

Odp: Hak holowniczy Ford Oris szukam Haka
 
Witam. Podpinam sie pod temat. Po kupnie auta zorientowałem sie ze nie mam kuli. Na belce jest tabliczka znamionowa a na niej numer 307265, oczywiscie westfalia. Szukalem na alledrogo i olx. No i dupa. Jedynie co udalo mi sie znalezc to kule o numerach 303 095 f3814 lub 317 016. I tu moje pytanie czy w/w kule beda pasowaly? Dzieki za jakakolwiek odpowiedz!

JurasCmax 07-07-2021 12:04

Odp: Hak holowniczy Ford Oris szukam Haka
 
Witam. Temat wraca niczym bumerang. Nie będę pisał już tego że jestem w tej samej sytuacji co poprzednicy.
Potrzebuję odpowiedzi na pytanie. Dzięki wam mam numer z kuli haka tj. Oris 0506R204-04 . Pytanie na końcu tego numeru jest jeszcze jakiś symbol i numer. Czy ten symbol i numer ma jakieś znaczenie. Pytam bo znalazłem taki hak z tym że po symbolu jest liczba 05 a nie jak na zdjęciu powyżej 21. Bardzo proszę was o pomoc gdyż nie chce kupować kota w worku. Pozdrawiam.

Thomm 20-07-2021 11:25

Odp: Hak holowniczy Ford Oris szukam Haka
 
Edit: Sorry, nie zauważyłem daty postu.

Minkowsky, miałem ostatnio podobny problem z Grandem C-Max.
Napisałem do Westfalii i podali mi konkretny numer modelu kuli z wyjaśnieniem, że mogę zamówić samą kulę przez ich dealera. Koszt był jakoś ok.700 plus vat, ale po numerze znalazłem kulę na portalu aukcyjnym, bo okazało się, że typ wspólny z paroma modelami VW, audii, mercedesa...
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.