Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Jakie dywaniki welurowe? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=259534)

Goora 27-02-2017 17:57

Jakie dywaniki welurowe?
 
Idzie wiosna, więc powoli trzeba się rozejrzeć za dywanikami welurowymi na sezon letni (na zimę mam gumowe).

Znalazłem w sklepie dwie wersje oryginalnych dywaników FoMoCo:

1:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

2:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Różnią się ceną i za bardzo nie wiem czym jeszcze. Ktoś coś podpowie z doświadczenia?
Drugie pytanie - warto kupować te FoMoCo. Oryginalne raczej powinny być trwałe tylko, szczerze mówiąc, na zdjęciach wyglądają średnio (te szare nitki).

A może ktoś ma coś innego sprawdzonego w dobrej jakości?

koszka 27-02-2017 18:43

Odp: Jakie dywaniki welurowe do Mk4?
 
Różnia się przeznaczeniem do rocznika auta - chodzi o mocowania.

Robert 68 27-02-2017 19:07

Odp: Jakie dywaniki welurowe do Mk4?
 
Cytat:

Napisał Goora (Post 2758372)
Ktoś coś podpowie z doświadczenia

Miałem te z ad.1 ale wytrzymały tylko jeden sezon (szczególnie dywanik kierowcy szybko się zużywał). Ogólnie fajnie wyglądały tylko przez pierwsze kilka miesięcy, teraz też muszę kupić nowy komplet i zdecydowałem się na dywaniki welurowe exclusive z 4MAT. Jakie będą okaże się w "praniu".

MKX4 27-02-2017 21:41

Odp: Jakie dywaniki welurowe?
 
Również je miałem, trafiły na śmietnik po sezonie. Nie polecam. Wcześniej kupiłem standardowe oryginały forda (te cienkie) i po 3 miesiącach również śmietnik.
Obecnie używam oryginałów w wersji premium (gruby welur). Poprzedni komplet datowany był na 2010, a obecny mam od 2015 i jest ok.

jarros 28-02-2017 00:25

Odp: Jakie dywaniki welurowe?
 
Również je mam i to jest tragedia.
Nie polecam. Badziew.
Poszukaj i kup cos lepszego.
Firma podajże Petex robi dobre dywany.

marstef 28-02-2017 05:14

Odp: Jakie dywaniki welurowe?
 
A ja mam te z pkt. 1 Przejeździły sezon i wyglądają jak nowe. Polecam.

Goora 28-02-2017 10:59

Odp: Jakie dywaniki welurowe?
 
No właśnie te co podałem linki dla mnie wyglądają na słaby materiał stąd głównie moje pytanie.
W poprzedniej AR159 miałem mega gruby welur i jeszcze obszyty skórą, ale tam dbałość o detale akurat to inna liga ;)

Cytat:

Napisał MKX4 (Post 2758547)
Obecnie używam oryginałów w wersji premium (gruby welur). Poprzedni komplet datowany był na 2010, a obecny mam od 2015 i jest ok.

A jak wyglądają te Premium? Możesz podesłać jakiś link? No bo chyba to żadne z tych co podesłałem?

Robert 68 28-02-2017 14:09

Odp: Jakie dywaniki welurowe?
 
Cytat:

Napisał Goora (Post 2758697)
Możesz podesłać jakiś link?

Proszę bardzo ale cena odstrasza [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Goora 28-02-2017 17:28

Odp: Jakie dywaniki welurowe?
 
Cytat:

Napisał Robert 68 (Post 2758796)
Proszę bardzo ale cena odstrasza

Ło, matko, faktycznie :)
Zrobione są dokładnie jak te co miałem Alfie, o których pisałem, ale blisko 400 pln za dywaniki... hmmm...

Na pewno jakość jest świetna, ale muszę to przemyśleć.

A ktoś podrzuci jakąś alternatywę nie OEM Ford?

keszell 28-02-2017 17:43

Odp: Jakie dywaniki welurowe?
 
Ja zamówiłem ostatnio z 4mat.com.pl co prawda do mk3. Zachwyt to mało powiedziane, a kontakt z producentem to czysta rewelacja. Robią tylko dywaniki, także mają pojęcie czego potrzeba. Dywaniki obszyte nubukiem i spasowane perfekcyjnie. Co ciekawe, tylne dywaniki wypełniły także przestrzeń pod fotelami, co dla mnie jest rewelacją 😊,także zajrzyj. Na mkp kiedyś zachwalali, więc i ja się skusiłem i polecam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.