Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|wielkopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Wiosenny spocik - rekonesans chętnych. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=259484)

hubi_c 26-02-2017 20:27

Wiosenny spocik - rekonesans chętnych.
 
Tak sobie pomyślałem, że może warto było by spotkać się w nieco innej lokalizacji niż "sterczenie na parkingu przy M1".
Nie żeby mi to jakoś wielce nieodpowiadało ... ma to swoje plusy.

A co wy na to gdybyśmy spotkali się np na grze w kulki? np w NIKU [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Fakt że trzeba by tor zarezerwować i postarać się o przybycie "na pewniaka" bo za tor trzeba zapłacić.
Jesli chodzi o kasę to zazwyczaj niedziele jak widzę mają w godzinach rannych (10-14) za 55 pln za godzinę, jeżeli później to standard 79 pln za godzine.
Biorąc pod uwagę ilość tak z 6 osób (średnia krajowa frekfencji na naszych spotach), to wychodzi zrzuta po dyszku z hakiem max.
Jak bedą chętni to mogę zająć się łorganizacją.

Czy ktoś z Was jest chętny na takowy rodzaj spotu?

DAMIAN-24 26-02-2017 21:09

Odp: Wiosenny spocik - rekonesans chętnych.
 
U mnie wszystko zależy od daty, ale jak najbardziej. Zwłaszcza miejscówka mi pasuje ;)

wojtekn 27-02-2017 07:04

Odp: Wiosenny spocik - rekonesans chętnych.
 
Ciekawy pomysł :D

hubi_c 27-02-2017 19:04

Odp: Wiosenny spocik - rekonesans chętnych.
 
No ... mam nadzieję że będzie większe zaintersowanie aniżeli moja ostatnia propozycja.

kasztan 27-02-2017 19:51

Odp: Wiosenny spocik - rekonesans chętnych.
 
A widziałeś @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] spot z sąsiedniej strefy? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Bump: Ale oczywiście jedno nie wyklucza drugiego. Na kulki w Poznaniu jestem chętny.

hubi_c 28-02-2017 18:31

Odp: Wiosenny spocik - rekonesans chętnych.
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] no kuszące ale ... kurcze, to jak dla mnie 3 godziny jazdy w jedną stronę ... a ktoś od nas jedzie? Widzę że Wojtek i Ty się zastanawiacie.
A może by tak stworzyć jakąś drużyne z WLKP i pokazać kto "żondzi" :diabel2: a przed tym u nas na spocie trening.

TOMAS 28-02-2017 20:37

Odp: Wiosenny spocik - rekonesans chętnych.
 
Cytat:

Napisał hubi_c (Post 2758914)
kurcze, to jak dla mnie 3 godziny jazdy w jedną stronę

Phi, to nie argument. My u Was byliśmy!!!!!

A propo "Pyrki" jak nie przyjedziecie do "Paprykarz" po puchar to naliczę wam opłatę garażową za puchar :P :P :P :D :D :D

wojtekn 01-03-2017 07:15

Odp: Wiosenny spocik - rekonesans chętnych.
 
Cytat:

Napisał hubi_c (Post 2758914)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] no kuszące ale ... kurcze, to jak dla mnie 3 godziny jazdy w jedną stronę ... a ktoś od nas jedzie? Widzę że Wojtek i Ty się zastanawiacie.
A może by tak stworzyć jakąś drużyne z WLKP i pokazać kto "żondzi" :diabel2: a przed tym u nas na spocie trening.

Były już rozgrywki między wojewódzkie to próba reanimacji bo troszkę temat ostygł.
Jest nawet puchar przechodni :D
A może też pomyślisz co by jechać :?:
W jedną brykę się wbijemy i polecimy. :027:

A tak było pewnego razu:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Poszperaj u nas i w zachodnim dziale tam są wątki.

TOMAS 01-03-2017 07:39

Odp: Wiosenny spocik - rekonesans chętnych.
 
Jak się zdecydujecie to dajcie wcześniej znaka, przyspieszymy wtedy z godzinę może do dwóch.

hubi_c 01-03-2017 19:26

Odp: Wiosenny spocik - rekonesans chętnych.
 
Cytat:

Napisał wojtekn (Post 2759170)
A może też pomyślisz co by jechać
W jedną brykę się wbijemy i polecimy.

No dobra ... jak pojedziemy większą ekipą to ja się piszę.
No i wewnętrznie z racji mojej propozycji chętnie bym pyknął partyjkę jako trening ... ostatni raz kule miałem w paluchach jakieś 4 lata temu.

Cytat:

Napisał TOMAS (Post 2759184)
przyspieszymy wtedy z godzinę może do dwóch.

O tak tak :one:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.