Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2015- ] Zmiana oprogramowania zegarów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=259038)

kapitan77gda 19-02-2017 13:13

Zmiana oprogramowania zegarów
 
Witam.
Z pojawieniem się SYNC 3, zmienił się również wygląd niektórych opcji w zegarach (np dołożono cyfrowy szybkościomierz, cieńsze wskazówki itp).
Moje pytanie:
- czy jest możliwość zmiany oprogramowania na takowe (mając SYNC 2)
P.S. w ASO nie ma... obecnie.
Marcin

cattani75 19-02-2017 15:25

Odp: Zmiana oprogramowania zegarów
 
Jest. Robią to magicy z forum: @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i inni.

kirhoff 19-02-2017 16:59

Odp: Zmiana oprogramowania zegarów
 
A pod nosem masz kolegę @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

citrovit 19-02-2017 17:12

Odp: Zmiana oprogramowania zegarów
 
A w okolicach Szczecina jest ktoś taki zdolny?

cattani75 19-02-2017 17:15

Odp: Zmiana oprogramowania zegarów
 
Pewnie @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :-D

totek2 19-02-2017 17:17

Odp: Zmiana oprogramowania zegarów
 
Cytat:

Napisał kapitan77gda (Post 2752727)
Witam.

Z pojawieniem się SYNC 3, zmienił się również wygląd niektórych opcji w zegarach (np dołożono cyfrowy szybkościomierz, cieńsze wskazówki itp).

Moje pytanie:

- czy jest możliwość zmiany oprogramowania na takowe (mając SYNC 2)

P.S. w ASO nie ma... obecnie.

Marcin



Możesz się do mnie odezwać jak coś. Też jestem z Gdańska.

BrudnyHenryk 19-02-2017 21:46

Odp: Zmiana oprogramowania zegarów
 
Cytat:

Napisał cattani75 (Post 2752809)
Jest. Robią to magicy z forum: @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i inni.

W Warszawie @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

slickx 20-02-2017 08:58

Odp: Zmiana oprogramowania zegarów
 
Czy moze ktos wkleic zdjecie nowych zegarow i opcji? Nie moge za bardzo znalezc w necie. Dzieki

santin 20-02-2017 09:10

Odp: Zmiana oprogramowania zegarów
 
na podforum Mondeo jest post pokazujący zmiany

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Skoro jest konkretny temat odnośnie zmiany oprogramowania zegarów to tu się podpytam, zamiast zaśmiecać inne wątki.

Mam pytanie odnośnie tego posta
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
który napisał Tedi_K

Firmware wprowadzający dodatkowe funkcje jest nieoficjalny i wgrywany przez forumowych specjalistów na naszą odpowiedzialność :-) - to rozumiem.
Ale nigdzie nie mogłem wyszukać wątku albo info o nieudanym ogrywaniu softu i uwalonych czarnych zegarach.

W maju zamierzam się umowówić z kolegą kirhoff (jeszcze o tym nie wie :-) ) na zmianę softu i szukam info co robić jak spełni się najgorsza możliwość - czyli wspomniane wyżej uwalenie zegarów przy upgrejdzie softu.

Da się łatwo wrócić do starej wersji?
Czy auto jest uwalone i się nie da jechać i może pomóc tylko ASO, czy też na wszelki wypadek trzeba nowe zegary ze starym softem w bagażniku wozić. :shock:

pzdr.
Santin

krystianen 20-02-2017 16:40

Odp: Zmiana oprogramowania zegarów
 
ten soft który daje wyświetlanie predkości na środku nie pasuje do kazdych zegarów. Z tego co zaobserwowałem była wczesniejsza i poźniejsza wersja tych zegarów i ten soft działą w tych nowszych. niestety nie wiem od kiedy były robione te nowsze.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.