Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2010-2015] Maksymslna głośność telefonu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=258153)

Waldusrelax 04-02-2017 11:43

Maksymslna głośność telefonu
 
Witam. Wie ktos jak ustawic maksymalna glosnosc telefonu bt na stale. Chodzi o to ze przez bt podaje mi komunikaty nawigacji ze smartphona ale caly czas sa na poziomie 20 a ja chcę zeby caly czas byly na max glosnosc czyli 30 bo 20 jest za cicho

norbi1150 04-02-2017 15:48

Odp: Maksymslna głośność telefonu
 
Cytat:

Napisał Waldusrelax (Post 2742459)
Witam. Wie ktos jak ustawic maksymalna glosnosc telefonu bt na stale. Chodzi o to ze przez bt podaje mi komunikaty nawigacji ze smartphona ale caly czas sa na poziomie 20 a ja chcę zeby caly czas byly na max glosnosc czyli 30 bo 20 jest za cicho

Witam w trakcie jak ktoś dzwoni do ciebie przyciskami od głosu można pogłosić dźwięk a jak odbierzesz to głośność rozmowy

Waldusrelax 04-02-2017 16:20

Odp: Maksymslna głośność telefonu
 
Jak idzie mi komunikat z nawigacji to tez moge podglosnic na max 30 ale jak juz za kilka chwil idzie nastepny komunikat to znowu mam na 20 i musze zglasniac. To troche bez sensu zebym co chwile zglasnial bt zamiast skupic sie na drodze. Chodzi mi o komunikaty bt z Yanosika

norbi1150 04-02-2017 17:22

Odp: Maksymslna głośność telefonu
 
Cytat:

Napisał Waldusrelax (Post 2742626)
Jak idzie mi komunikat z nawigacji to tez moge podglosnic na max 30 ale jak juz za kilka chwil idzie nastepny komunikat to znowu mam na 20 i musze zglasniac. To troche bez sensu zebym co chwile zglasnial bt zamiast skupic sie na drodze. Chodzi mi o komunikaty bt z Yanosika

Witam może to dla tego że w większości sprzętu ustawienie maxymalnej głośności pojawia się komunikat że może uszkodzić słuch i to dlatego taka moja teoria

Bump:
Cytat:

Napisał Waldusrelax (Post 2742626)
Jak idzie mi komunikat z nawigacji to tez moge podglosnic na max 30 ale jak juz za kilka chwil idzie nastepny komunikat to znowu mam na 20 i musze zglasniac. To troche bez sensu zebym co chwile zglasnial bt zamiast skupic sie na drodze. Chodzi mi o komunikaty bt z Yanosika

Witam może to dla tego że w większości sprzętu ustawienie maxymalnej głośności pojawia się komunikat że może uszkodzić słuch i to dlatego taka moja teoria

Waldusrelax 05-02-2017 15:46

Odp: Maksymslna głośność telefonu
 
Rozwiazalem problem. Napisze jak, bo moze ktos z forumowiczów uzywa Yanosika przez bluetooth. Otorz zeby glosniej gadal ten lektor i nie trzebabylo co chwike zglasniac radia wystarczy wlaczyc yanosika, wejsc w ustawienia/dźwięki i zmienic kanal audio z MUZYKA na SYSTEMOWE i bedzie glosniej. Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.