Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   Nie zabierajcie Łodzi S8 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=25776)

jumper1 03-06-2007 20:56

Nie zabierajcie Łodzi S8
 
Problem z położeniem S8 jest chyba znany mieszkańcom strefy
jest akcja nieweim czy cos da ale warto kliknąć
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Kto popira niech klika :569:

karex 21-06-2007 00:42

Klikałem klikałem kilka miesięcy temu. Wpisałem całą rodzinę i wielu znajomych :D . Zresztą na forum też coś o tym wspominałem.
Tak więc klikać szanowni forumowicze, klikać :) .

jumper1 21-06-2007 08:22

Teraz to juz chyba pozamiatane, kropek jak zwykle niezałatwił.

karex 21-06-2007 12:06

Niestety kropek ma inne problemy, przecież musiał ustawić Seligę, a teraz myśli co zrobić z preziem MPO.

Ja się jeszcze łudzę, że może coś się wydarzy, ale nie mam zbyt dużych nadziei ;( .

jumper1 21-06-2007 13:40

Cytat:

Napisał karex
Niestety kropek ma inne problemy, przecież musiał ustawić Seligę, a teraz myśli co zrobić z preziem MPO.

ta on załatwia to co niepotrzba jakiech pochody, pomniki i inne duperele, nawet centrum filmowe przpuscił, niby z PISu stratował to powien z kaczką to czy tamto załatwic a tu lipa
szkoda ze to euro niewyszło w łodzi wtedy bi i S8 by dali w wariancie łódzkim

damianołódź 21-06-2007 22:44

Cytat:

Napisał karex
Ja się jeszcze łudzę, że może coś się wydarzy, ale nie mam zbyt dużych nadziei ;( .

Niestety info z kół zbliżonych do ław sejmowych, donosi iż proces marginalizacji Łodzi i całego Regionu Łódzkiego, jest przemyślaną strategią "NIEMOJEGO RZĄDU"...
Odsunięcie od Sieradza, Zduni, Łasku, Pabianic i Łodzi S8, a w konsekwencji brak mozliwości realizacji S 14, jako obwodnicy zachodniej Zgierza i Łodzi (przez Konstantynów, Aleksandrów do Pabianic, i włączenie jej do S8),jest po prostu "obawą" frakcji "warszawskiej" wśród elit koalicji, o zwiększenie atrakcyjności Naszego regionu w kontekście inwestycyjnym...
Syców, Kępno Wieruszów a nawet Piotrków nie stanowią tak poważnego zagrożenia odejścia potencjalnych inwestorów na Ich rzecz kosztem Warszawy, co z pewnością stałoby się w przypadku zwiększenia atrakcyjności Łodzi i okolic
A jak wytłumaczyc nieprzyznanie Łódzkiemu Lublinkowi, obiecanych przez Jasnie Wielmoznego Premiera 120 mln pln, a zapisanie 130 mln pln na nieistniejące jeszcze lotniska w Kielcach?????
Edgar G. działa...
A co się dzieje z planami budowy Szybkiej Kolei łączącej Wroclaw przez Łódź z Warszawą????
A podobno są plany puszczenia jej w kierunku na Kutno (omijając całkowicie Łódź) i połączenia z trasą Poznań-Warszawa, pomijając przebudowę trasy Fabryczny-Koluszki-Skierniewice-Zyrardów-Warszawa....
Może odpowiecie że to bujdy...ale pamietajcie że S8 miała biec przez Sieradz, Zduńską, Łask, Pabianice i Łódź...TO BYŁO WEDŁUG ZAPEWNIEŃ WŁADZ PEWNE!!!!
A jak wyszło z S8 Wszyscy wiemy, niestety
A o zaprzepaszczeniu możliwości organizacji Euro 2012 w Łodzi to juz nawet przez grzeczność nie wspomnę....
ŻENADA!!!!
Pozdrawiam serdecznie

jumper1 25-06-2007 06:55

Cytat:

Napisał damianołódź
iż proces marginalizacji Łodzi i całego Regionu Łódzkiego, jest przemyślaną strategią

tez tak śmiem twierdzic ze to jakies celowe działanie


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.