Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   CB w Mondziu MKIII (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=24525)

mordor81 06-05-2007 12:45

CB w Mondziu MKIII
 
chce założyć CB ale nie mam pojącia gdzie go zamontować. Próbował ktoś już z Was to zrobić w MK trójeczce? może w schowku?:fcp15

Daniel1979 06-05-2007 13:02

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

piotras78 06-05-2007 15:54

Ja u siebie mam własnie założone w schowku. W zaśplece obok awaryjnych zamontowałem gniazdo do gruszki także wszystko wygląda ładnie i estetycznie i nic się nie szwęda po samochodzie. Trzeba tylko założyć zewnętrzny głośnik żeby zapewnić sobie lepszy odsłuch bo po zamknięciu schowka jest troszke przytłumiony ale i tak daje się z tym jeździć.

mordor81 06-05-2007 16:16

ja myślałem nad takim rozwiązaniem- w podsufitce obok światełka i schowka na soczewy jest miejsce na mikrofon do zestawu głośno. Może tam możnaby zamontować mały głośniczek zamiast mikrofonu? co Ty na to?

Bart 06-05-2007 19:34

mordor81, w temacie powyżej masz 13 stron naszych doświadczeń... Każdy robi jak lubi i jak mu wygodnie. Ja mam włożone pomiędzy tunel i siedzenie pasażera (najwygodniej do zmiany kanałów, vol, sq i rfg). Głośnik mam obok lewej nogi (kolo pedalow - max z lewej - głośnik od zestawu NOKIA CK-7W i jest dobry odsłuch). Ktoś z forum ma zamontowany głośniczek na pionowej ściance pod podłokietnikiem (od strony ręcznego - nie widać a miejsce super). Co do głośniczka w miejscu na mikrofon - będzie to tak samo jak byś zamknął głośnik w schowku, a przecież nie o to chodzi! Już lepiej go gdzieś nawet pod siedzenie wcisnąć...

mordor81 06-05-2007 19:39

dzięki! przeczytałem już te posty


danke:)


mordor

Bart 06-05-2007 19:40

mordor81, życzę zadowolenia z użytkowania mondka i CB :) Daj znać jak i gdzie zamontowałeś sprzęt (i jaki) :) ...

marcel1 07-05-2007 00:12

Ja u siebie ale w MKII zamontowalem zestaw gdzie antena jest na stałe zamontowana w miejsce anteny radiowej.Samo radio mam w schowku obok lewego kolana kierowcy jest tam taka pułka Rdio President Harry II miesci sie tam bez problemu nic nie widać zadnych kabli .Jeżeli chodzi o radio to inni koledzy antene radiowa chowaja pod podsufitke.Jak cie interesuje takie rozwiązanie to napisz dam ci dokładny opis i linka na ten temat

mordor81 07-05-2007 08:54

cześć! jak możesz to prześlij mi na maila: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]:) rozwiązanie mi się podoba:)


pozdro


mordor

marcel1 07-05-2007 13:15

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Popatrz na tą strone ja podejżalem to stąd . Ja mam do radia załozona mała antenke ze wzmacniaczem przyklejona za lusterkiem tak ze jej nie widać odbiera super.Ważne jakie masz radio ja mam pioniera bo oryginalnie mialem Fodowskiego kaseciaka a to jest lipa

[ Dodano: 2007-05-07, 14:19 ]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ja mam dokładnie tak jak na tym linku który ci daje.Nic nie widać .Radio mam Harry II a antene 72cm President zestaw. Przegapiłem bo była krótsza 62 cm i tej samej mocy ale droższa o 20 zł .Moja kosztowała 170 zł radio 600 zł .Nic nie widać a słychac to najlepsze rozwiazanie według mnie


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.