Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Jakie reflektory wybrać? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=236981)

agatka 15-01-2016 13:49

Jakie reflektory wybrać?
 
Witam. Tydzień temu zakupiłam dziesięcioletniego Forda Focus C-max'a z 2004 roku. Proszę o poradę jakie nowocześniejsze przednie światła będą pasować do tego modelu? Posiadam oryginalne, blade i wyglądają starawo. Jaki model lub nazwę całych świateł polecacie? Gdzie można je zakupić? Szukam na internecie, ale znajduję tylko te same, co mam. Proszę o poradę i z góry dziękuję

szafarek 15-01-2016 13:54

Odp: Jakie światła do C-max 2004
 
Agata, jak chcesz mieć dobre światło to zainwestuj w oryginały.
Nic lepszego a co najważniejsze z homologacją nie znajdziesz.

Tu masz sklep : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Marek 15-01-2016 13:55

Odp: Jakie światła do C-max 2004
 
Cytat:

Napisał agatka (Post 2517176)
Tydzień temu zakupiłam dziesięcioletniego Forda Focus C-max'a z 2004 roku.

No jak z 2004 rok to na pewno ma 10 lat :one:

szafarek 15-01-2016 13:56

Odp: Jakie światła do C-max 2004
 
Cytat:

Napisał Marek (Post 2517184)
No jak z 2004 rok to na pewno ma 10 lat :one:

Marek, marudo :-)
Mamy dopiero początek 2016 wiec .... :-)

Czesiek_ze 15-01-2016 19:46

Odp: Jakie światła do C-max 2004
 
Agatko co dolega tym lampom matowe odbłyśniki, czy też może tylko szkło matowe i przez to nie wyglądają dobrze ? Jeśli coś jest z odbłyśnikami to niestety tylko nowe ale jeśli masz matowe szkła jest na to rada polerka i będą jak nowe dużo się pisało na ten temat użyj "szukajki " :568: pozdro.

Suprim 15-01-2016 22:58

Odp: Jakie światła do C-max 2004
 
Albo szukaj z aso albo sprawdź np. na stronie osrama, które będą Ci pasować. Zresztą mają też tam serwis, gdzie można sprawdzić oryginalność żarówek. A jak widzę ile osób jeździ bezkarnie na bazarowym szajsie bez homologacji to nóż się w kieszeni otwiera... :mad:

wrzoch 16-01-2016 01:15

Odp: Jakie światła do C-max 2004
 
Cytat:

Napisał Suprim (Post 2517473)
Albo szukaj z aso albo sprawdź np. na stronie osrama, które będą Ci pasować.

Koleżanka pyta o LAMPY całe nie o żarówki.

Opcji jest kilka - nowe w ASO/Sklepie internetowym - drogo będzie
Zamienniki - może być różnie z jakością
Używane - tylko jeśli możesz je osobiście odebrać i obejrzeć na własne oczy przed zakupem, inaczej szkoda kasy, bo na zdjęciach zazwyczaj wyglądają dużo lepiej niż w rzeczywistości.

Możesz też kupić lampy od anglika - to czy anglik czy europejska wersja jest kwestią odbłyśnika i tylko odbłyśnika, także jeśli przełożysz odbłyśnik z europejskiej do anglika, to będzie świeciła jak trzeba. Oczywiście potem obowiązkowo ustawienie świateł gdzieś gdzie potrafią to robić. Angliki są dużo tańsze od wersji europejskich.
Koniecznie kup parę z tego samego auta - ciężko dobrać dwie lampy o takim samym stopniu zużycia z dwóch różnych aut.

lisek40 16-01-2016 05:09

Odp: Jakie reflektory wybrać?
 
A tak wogóle to gdzie koleżanka tym autem będzie jeździć, bo jak patrzę na miasto skąd pochodzi to......?

adamo71 16-01-2016 18:12

Odp: Jakie światła do C-max 2004
 
Cytat:

Napisał Czesiek_ze (Post 2517367)
Agatko co dolega tym lampom matowe odbłyśniki, czy też może tylko szkło matowe i przez to nie wyglądają dobrze ? Jeśli coś jest z odbłyśnikami to niestety tylko nowe ale jeśli masz matowe szkła jest na to rada polerka i będą jak nowe dużo się pisało na ten temat użyj "szukajki " :568: pozdro.

Agatko lampy możesz oddać do regeneracji i będą jak nowe. Link [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

jacekmb1 16-01-2016 18:20

Odp: Jakie reflektory wybrać?
 
Moje lampy też zaczeły zachodzić klosze papier wodny pasta polerska i lampy jak nowe wiem bo sam to robiłem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.