Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2006-2015] Lusterko - wymiana obudowy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=236314)

beavis 05-01-2016 12:08

Lusterko - wymiana obudowy
 
1 załącznik(i)
Kupilem galaxy 2006 mk3 z malym ubytkiem w obudowie lusterka. W zalaczniku dodalem zdjecie. I teraz pytanie bo brzydko to troche wygada i czy kupie taka sama obudowe czy raczej szukac lusterek na allegro? I drugie pytanie czy latwo jes rozebrac takie lusterko? Ktos ma jakies doswiadczenie?
I czy lusterka od galaxy sa takie same jak w smax?

aurerum 05-01-2016 12:52

Odp: lusterko -wymiana obudowy
 
Rozebranie takiego lusterka nie jest takie trudne.Sam zmieniałem lusterka w mondeo mk 4 bo też miałem uszkodzone i dałem radę

beavis 05-01-2016 12:58

Odp: lusterko -wymiana obudowy
 
Cytat:

Napisał aurerum (Post 2510515)
Rozebranie takiego lusterka nie jest takie trudne.Sam zmieniałem lusterka w mondeo mk 4 bo też miałem uszkodzone i dałem radę

Ok. Ale czy ta obudowa ta czarna czesc nie lakierowana jest osobno? czy bede musial kupic cale lusterko razem z kabelkami itp?

aurerum 05-01-2016 13:06

Odp: lusterko -wymiana obudowy
 
z tego co się orientuję to musisz kupić całe lusterko bo ta czarna część stanowi całość zmieniasz ten lakierowany fragment

beavis 05-01-2016 13:32

Odp: lusterko -wymiana obudowy
 
Cytat:

Napisał aurerum (Post 2510525)
z tego co się orientuję to musisz kupić całe lusterko bo ta czarna część stanowi całość zmieniasz ten lakierowany fragment

udalo mi sie znalezc cos takiego
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tylko nie ma otworu na lampke progowa ale ciekawe bo koles pisze ze to pasuje tez do KUGI i SMAX :) ciekawe czy to prawda

aurerum 05-01-2016 14:22

Odp: lusterko -wymiana obudowy
 
2 załącznik(i)
tu masz dwie fotki lusterek jedna kuga druga galaxy.

beavis 07-01-2016 13:47

Odp: lusterko -wymiana obudowy
 
Cytat:

Napisał aurerum (Post 2510567)
tu masz dwie fotki lusterek jedna kuga druga galaxy.

Dzieki za rysunki...
Czyli podsumowujac bedzie pasowac ? :) Bo z kugi 2 jest inny migacz ale z Kugi 1-nki wyglada tak samo poza ta stopka na dole..tak czy nie?

kacza76 07-01-2016 14:03

Odp: lusterko -wymiana obudowy
 
Ja się podepne do tematu koledzy jak zdemontować obudowę żeby nie uszkodzić zaczepow

aurerum 07-01-2016 18:11

Odp: lusterko -wymiana obudowy
 
Cytat:

Napisał beavis (Post 2512013)
Dzieki za rysunki...
Czyli podsumowujac bedzie pasowac ? :) Bo z kugi 2 jest inny migacz ale z Kugi 1-nki wyglada tak samo poza ta stopka na dole..tak czy nie?

na obrazkach wyglądają podobnie, ale ostateczną decyzję musisz podjąć Ty, chyba że ktoś z forum już to robił, jeśli nie, to Ty będziesz pierwszy.

beavis 08-01-2016 10:19

Odp: lusterko -wymiana obudowy
 
Zaryzykuje i kupilem od Kuga I lusterko i dam znac czy bedzie pasowac...Nie kosztowalo majatek wiec najwyzej odsprzedam :)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.