Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Obniżanie lusterka prawego na wstecznym - parktronik (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=220343)

lebex 22-02-2015 21:57

Obniżanie lusterka prawego na wstecznym - parktronik
 
witajcie,
może ktoś pojaśni o co chodzi: otóż jeszcze nie dawno przy wrzucaniu wstecznego prawe lusterko samoczynnie się obniżało (w dół tak, aby np widzieć krawężnik). Od pewnego czasu już to lustereczko się samo nie zniża. A dylemat polega na tym, że zniżało się za bardzo i mimo, że widziałeś w nim grunt, to równie dobrze mogłeś zapierdzielić w kosz na śmieci lub wyższą przeszkodę.
Wtf ?

wildthink 22-02-2015 22:18

Odp: Obniżanie lusterka prawego na wstecznym - parktronik
 
Na podłokietniku z lewej masz przełącznik, które lusterko chcesz ustawić. W pozycji środkowej lusterko się nie obniża, a w skrajnych położeniach odpowiednio obniża się lewe lub prawe.

jaceks 22-02-2015 22:27

Odp: Obniżanie lusterka prawego na wstecznym - parktronik
 
a wszystko sprowadza się do tego, że jakbyś przeczytał instrukcje obsługi, która jest ogólnie dostępna, załapałbyś pewnie jeszcze inne triki występujące w aucie, o których byc może nie masz pojęcia.
polecam [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ilb 23-02-2015 07:36

Odp: Obniżanie lusterka prawego na wstecznym - parktronik
 
A moze jednak Kolega ma jakis problem?
U mnie nie obniza sie zadne lusterko przy cofaniu, niezaleznie od polozenia przelacznika. Troche mnie to na poczatku zdziwilo, moze cos sie jednak zepsulo.

TERBUH_B 23-02-2015 08:55

Odp: Obniżanie lusterka prawego na wstecznym - parktronik
 
O ile i które lusterko się obniży można zaprogramować.ustawiasz jak pasuje i zapisujesz pamięcią fotela. Tak jest u mnie . Bajer fajny czasami pomocny

MaXyM 23-02-2015 10:08

Odp: Obniżanie lusterka prawego na wstecznym - parktronik
 
Cytat:

Napisał ilb (Post 2357712)
A moze jednak Kolega ma jakis problem?
U mnie nie obniza sie zadne lusterko przy cofaniu, niezaleznie od polozenia przelacznika. Troche mnie to na poczatku zdziwilo, moze cos sie jednak zepsulo.

a masz pamiec fotela kierowcy?

ilb 23-02-2015 13:54

Odp: Obniżanie lusterka prawego na wstecznym - parktronik
 
Nie mow, ze musi byc do tego pamiec... porazka.

leszcz 23-02-2015 14:08

Odp: Obniżanie lusterka prawego na wstecznym - parktronik
 
mam składane w tym nowym i sprawdziłem . U mnie nie działa :D

Pejotwroc 23-02-2015 14:37

Pochylenie lusterka na wstecznym występowało tylko w opcji z pamięcią fotela. Nawet instrukcja obsługi o tym mówi:D

Jerry292 23-02-2015 17:06

Odp: Obniżanie lusterka prawego na wstecznym - parktronik
 
ja mam s-max po wrzuceniu wstecznego w zależności od położenia przełącznika ustawienia lusterka lustro schodzi w dół ale jak ruszę to powraca z powrotem do normalnego położenia . tak ma być ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.