Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2006-2015] Uchwyt magnetyczny w wykładzinie za 3 rzędem siedzeń potrzebna fotka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=219236)

Kasiarz 04-02-2015 17:37

Uchwyt magnetyczny w wykładzinie za 3 rzędem siedzeń potrzebna fotka
 
1 załącznik(i)
Z góry przepraszam za dubel, ale po umieszczeniu tematu w dziale sklepy i warsztaty nikt nic nie odpowiedział. Można śmiało go stamtąd wyciachać.

Przewertowałem już masę stron i nigdzie nie mogę namierzyć uchwytów magnetycznych, mocowanych na pokryciu z tyłu siedzeń trzeciego rzędu w Galaxy lub S-maxie. Czyżby nie było ich w sprzedaży?

Wczoraj w salonie Forda dowiedziałem się, że cena uchwytu to 148 zł/szt (za 1 sztukę !)
Nie pozostaje mi w takim razie nic innego jak wykonanie samodzielne.

I tutaj prośba do użytkowników Galaxy i S-maxa w wersji 7-osobowej. Czy mógłby ktoś pstryknąć fotki z obu stron uchwytu i podać wymiary? Niestety nie mam ani jednej sztuki. W serwisie też nie było.
Chodzi o element zaznaczony strzałką po prawej stronie.

marecki.marekk 04-02-2015 19:29

Odp: Uchwyt magnetyczny w wykładzinie za 3 rzędem siedzeń potrzebna fotka
 
Opisz dokładniej gdzie to jest bo coś nie mogę złapać o jaki element chodzi... to jest na stelażu fotela a może na tej tapicerce która po złożeniu ma wyrównać podłogę..

maryan55 04-02-2015 19:51

Odp: Uchwyt magnetyczny w wykładzinie za 3 rzędem siedzeń potrzebna fotka
 
1 załącznik(i)
Kolego miałem ten sam problem, u mnie fabrycznie nie było na magnes, tylko jakieś spinki. Oczywiście żadnej nie było, w serwisie nie wiedzieli o co mi chodzi i zaproponowali oryginalny magnes za 148zł razy cztery!!! W sklepie z magnesami kupiłem takie jak potrzeba (8 szt, 4 na podłogę, 4 na tą ruchomą część). Plus pasujące śrubeczki i trzyma bardzo mocno. Zdjęcie słabe, ale widać na lewym fotelu dziury na te jakieś spinki, na prawym moje magnesy.

Kasiarz 04-02-2015 20:34

Odp: Uchwyt magnetyczny w wykładzinie za 3 rzędem siedzeń potrzebna fotka
 
Też mam zamiar kombinować z neodymami lub innymi magnesami. Chciałem tylko zerknąć na oryginał. Pamiętam, że jak oglądałem pierwsze Galaxy, były to jakieś uchwyty w kształcie grzybka połączone kołkiem.

jerry73 05-02-2015 04:48

Odp: Uchwyt magnetyczny w wykładzinie za 3 rzędem siedzeń potrzebna fotka
 
4 załącznik(i)
Obecnie wygląda to tak jak na załączonych zdjęciach. Nie jestem pewien czy w 2006 i 2007 nie były inne.

Kasiarz 05-02-2015 08:15

Odp: Uchwyt magnetyczny w wykładzinie za 3 rzędem siedzeń potrzebna fotka
 
Jerry73, to jest to o co mi chodziło. Bardzo dziękuję :)

boa241 05-01-2018 20:37

Odp: Uchwyt magnetyczny w wykładzinie za 3 rzędem siedzeń potrzebna fotka
 
Witam. Czy ktoś może wie już gdzie można kupić takie klipsy magnetyczne do wykladziny oprucz servisu oczywiscie... oryginalne bardzo drogie... naprawdę nie ma zamienników? Allegro NIC.. EBay 37£ za sztuke... to chyba jakiś żart. .

eclipse 06-01-2018 13:27

Odp: Uchwyt magnetyczny w wykładzinie za 3 rzędem siedzeń potrzebna fotka
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
tu można sobie dopasować odpowiednie .

Jarek G. 06-01-2018 17:11

Odp: Uchwyt magnetyczny w wykładzinie za 3 rzędem siedzeń potrzebna fotka
 
Uważaj z neodymami. Są za mocne. Prędzej wyrwiesz z wykładziny niż je rozdzielisz.
Pozdo.g:DD

Kasiarz 07-01-2018 10:41

Odp: Uchwyt magnetyczny w wykładzinie za 3 rzędem siedzeń potrzebna fotka
 
Magnes montujesz tylko w ruchomej części. Przylega on do metalowego gniazda w oparciu.
Nie pamiętam czy już pisałem, ale najlepiej zamontować uchwyt magnetyczny z gwintem. Magnes jest obudowany, więc nie ma ryzyka pęknięcia od mocniejszego uderzenia.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.