Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   SIDEM, Belgia co to za firma .Tuleja wahacza (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=218665)

daniellson 25-01-2015 13:17

SIDEM, Belgia co to za firma .Tuleja wahacza
 
2 załącznik(i)
Witam
Mam do wymiany tulejkę przednią "tzw cukierek"wahacza wleczonego tylnego .Napotkałem dobrą cenę 26zł firmy SIDEM ,jest to ponoć belgijska firma produkująca części .Czy może mi ktoś z was powiedzieć czy można to brać ,czy raczej coś innego typu febi ,meyle .

Rafał A.(antek) 25-01-2015 22:39

Odp: SIDEM, Belgia co to za firma .Tuleja wahacza
 
mozna, nie jest to lemforder, ale nie ryzowe.

Juzek 26-01-2015 07:17

Odp: SIDEM, Belgia co to za firma .Tuleja wahacza
 
drugi w kolejności, po lemforderze, zamiennik elementów zawieszenia do Forda.

ExpressParts 26-01-2015 09:10

Odp: SIDEM, Belgia co to za firma .Tuleja wahacza
 
Spokojnie możesz brać Sidema, sporo tego poszło i jeszcze nikt nie wrócił ze skargą ;)

daniellson 26-01-2015 15:16

Odp: SIDEM, Belgia co to za firma .Tuleja wahacza
 
W takim razie zaryzykuję i wezmę .Zastanawiałem się nad SWAG ,bardzo dobry zamiennik ,mam wahacze tego producenta .Zobaczymy jak długo wytrzymają ,gdyż te tuleje to element to newralgiczny punkt zawieszenia każdego forda z wielowahaczowym zawieszeniem

technikibart 26-01-2015 18:04

Odp: SIDEM, Belgia co to za firma .Tuleja wahacza
 
Ja bym brał lemfordera ;p

daniellson 26-01-2015 18:22

Odp: SIDEM, Belgia co to za firma .Tuleja wahacza
 
Cytat:

Napisał technikibart (Post 2340933)
Ja bym brał lemfordera ;p

To nie tak do końca Lemforder ,to tylko pakowacz ,nie producent .Np Sidem jest marką własną ,sporo poczytałem ,i wychodzi ,ze to naprawdę solidna firma ,od 50 lat produkuje (w Europie) części na montaż do aut .Dochodzi do tego niższa cena w porównaniu z renomowanymi producentami .Jednak wyjdzie wszystko podczas eksploatacji .

technikibart 26-01-2015 18:57

Odp: SIDEM, Belgia co to za firma .Tuleja wahacza
 
Nie masz co porównywać np z trw, pierwsze kilka opinii znalezionych w google na temat lemfordera w forach i twierdzisz że wiesz cokolwiek na temat tej firmy? Śmieszy mnie to że czytasz coś co ktoś inny przeczytał i napisał na tamtejszym forum, a tak poczta pantoflowa to się śle. Chociaz już ktoś ci napisał że sidem jest drugi w kolejności. Również nie chce też robić wykladu ale to ty będziesz zakładał do swojego auta.

Napisano z mojego Htc One X

daniellson 26-01-2015 20:18

Odp: SIDEM, Belgia co to za firma .Tuleja wahacza
 
"Śmieszy mnie to że czytasz coś co ktoś inny przeczytał i napisał "

Nie bardzo rozumiem Cie drogi kolego .Chyba właśnie chodzi o to ,aby się wymieniać spostrzeżeniami i własnymi doświadczeniami ,na temat np.podzespołów itp.Myśląc po twojemu, na jakiej podstawie uważasz ,że lemforder jest taki dobry ,lepszy np od poruszanego SIDEM'a .Ja ze swojego doświadczenia z fordami 25lat wymieniłem już masę podzespołów lemfordera i nie uważam ,że jest jakiś wyjątkowy, za to drogi .Nie sztuka wywalić kasę na najdroższą część ,a znaleźć dobry w rozsądnej cenie .Wiec zwróciłem się o pomoc w ustaleniu ,czy firma Sidem jest warta zawracania głowy .

Rafał A.(antek) 26-01-2015 22:55

Odp: SIDEM, Belgia co to za firma .Tuleja wahacza
 
Cytat:

Napisał daniellson (Post 2340814)
stanawiałem się nad SWAG

no to to napewno lepsze niż SIDEM :) a moze i nawet niz Lemforder.

Sidem to takie dobre części do aut 15 i więcej letnich.o wartości do 10 000 zł :) mnie jak na razie nie trafiła się żadna reklamacja, i wg mnie solidniejsze niż grupy TRW/MOOG

Cytat:

Napisał daniellson (Post 2340961)
To nie tak do końca Lemforder ,to tylko pakowacz ,nie producent

hmm 1-wsze słyszę, nie pomyliłeś z Ruville'm ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.