Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   Filtr przeciwpyłkowy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=21857)

Korba 28-02-2007 09:04

Filtr przeciwpyłkowy
 
Czy (jak w prawie wszystkich Fordach) filtr przeciwpyłkowy (kabinowy) w C-maxach jest w podszybiu?

frompoland 28-02-2007 09:18

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

powinien działać jak nie daj znać to gdzieś przeniosę

Korba 28-02-2007 13:58

Dzięki!
W życiu bym się nie spodziewał, że jest w tamtym miejscu.

frompoland 28-02-2007 14:13

Korba, możesz się odwdzięczyć klikając pomógł tym samym inni będą mieli szanse skorzystać z tej informacji ;) :fcp2

aga.gawareckA 19-02-2008 20:41

Re: Filtr przeciwpyłkowy
 
Gdzie znajduje się filtr przeciwpyłkowy . Dzięki za wszelkie informacje .

Koyot. 20-02-2008 21:53

Re: Filtr przeciwpyłkowy
 
jest w poscie powyzej ale dla przypomnienia podam link

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

znajduje sie on w tunelu obok pedalu gazu, trzeba odkrecic pedal gazu uwazać zeby nie wyrwac kostki. odkreca sie klapke po prawej stronie pedalu gazu. wyciaga stary filtr odpoiednio sciskając a nastepnie w odwrotnej kolejnosci wklada filtr instaluje klapke i pedal gazu i gotowe. nie wygodnie ale mozliwe do zrobienia :))
pozdrwiam.

kolopeter 21-02-2008 07:31

Re: Filtr przeciwpyłkowy
 
a jak sie dostac do klapki zamykajacej nawiew na szybe ??? chcialbym ja naprawic , albo zablokowac na stale, bo niezbyt czesto sie otwiera.
przegladalem tisa,ale obrazki nie sa zbyt ciekawe i moze juz ktos sciagal dol konsoli. przy wiatraku powinny byc mechanizmy do klapek. i teraz pytanko, czy sa na zewnatrz , ze mozna sie do nich dostac , czy wewnatrz i trzeba caly system wyciagac.
bo jak caly to wielka qpa , bo trzeba klimat i nagrewnice odlaczac, a to juz od cholery roboty

aga.gawareckA 21-02-2008 19:34

Re: Filtr przeciwpyłkowy
 
Dzięki za informacje Koyocie . jutro biorę się do dzieła i mam nadzieje , że dam radę . pozdrawiam .

Koyot. 21-02-2008 22:24

Re: Filtr przeciwpyłkowy
 
powodzenia nie jest prosto ale da sie zrobic

Mchris 04-07-2009 21:02

Odp: Filtr przeciwpyłkowy
 
Odważyłem się samodzielnie wymienić filtr kabinowy. No i przy zakręcaniu pedału gazu dwie śruby zaczęły mi się obracać razem z nakrętką. I teraz nakrętek nie da się ani zakręcić ani odkręcić. Zastanawiam się czy da się łatwo odkręcić blachę do której jest przykręcony pedał gazu? Wygląda, że trzymają ją dwie śruby, ale nie jestem pewien bo u mnie wchodzi ona u góry pod inną blachę. Czy próbował może ktoś odkręcać blachę pod pedałem gazu? Proszę o pomoc bo nie wiem jak sobie z tym poradzić.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.