Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   E-papierosy co sądzcie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=205237)

fan99 21-05-2014 12:34

E-papierosy co sądzcie?
 
Mam dwa pytania:
1, czy to pomaga rzucic nałóg?:surprise:
2. cyz można kierować autem palić coś takiego?

pioand6 21-05-2014 13:20

Odp: E-paierosy co sądzcie?
 
Po blisko 5 latach pracy w tej branży mogę powiedzieć:
1. Pomaga ale nie każdemu. Z moich obserwacji dużo osób przechodzi na e-papierosy (przestają palić "analogi") ale mają problem całkowicie odrzucić nałóg (pozbyć się i e-papierosów i "analogów"). Uważam, że warto próbować, może się uda. W tej chwili zestawy są w dobry cenach.
2. Moim zdaniem można
Co do linku który wkleiłeś: clearomizer, który znajduje się w tym zestawie to nieporozumienie i spowoduje tylko Twoją niechęć (proponuję jakąś Vive lub Evoda). Polecam odwiedzić sklepy stacjonarne i popróbować (np. Trendy, Mild).

Atlis 21-05-2014 13:25

Odp: E-paierosy co sądzcie?
 
jezeli chcesz rzucic, to poprostu rzuc. papierosy czy e czy zwykle to XXXXXX.

wydra 21-05-2014 13:30

Odp: E-paierosy co sądzcie?
 
Dokładnie, zgadzam się w 100%. Niby epapierosy nie mają substancji smolistych, ale wydaje mi się że ta palona chemia nie jest dużo zdrowsza.
Dużo ludzi przechodzi na epalenie, bo ogólnie wychodzi to taniej i nie ma smrodu papierosów klasycznych. Taka w sumie moda się na to zrobiła.

hak64 21-05-2014 14:04

Odp: E-paierosy co sądzcie?
 
Potwierdzam, jest taniej, ale czasem i tak brakuje tego zwykłego dymka. Inna rzecz, że coraz częściej słyszy się, że wprowadzą zakaz publicznego palenia także dla e papierosów (a przecież to było motywem zmiany u mnie). Jeszcze trochę, a Unia - w trosce o moje zdrowie, każe mi ograniczyć kontakty z żoną do 2 razy w tygodniu, oczywiście po wcześniejszym okazaniu aktualnego EKG...

wydra 21-05-2014 14:37

Odp: E-paierosy co sądzcie?
 
Jak ktoś idzie parkiem i sobie pali to mi to wisi, ale na przystanku, w autobusie, w sklepie czy tramwaju z własnej kultury osobistej nie powinno się palić czegokolwiek.

hak64 21-05-2014 14:45

Odp: E-paierosy co sądzcie?
 
To rozumiem, ale e papieros na przystanku (na wolnym powietrzu) raczej nikomu nie wadzi.

wydra 21-05-2014 14:47

Odp: E-paierosy co sądzcie?
 
W normalny dzień to spoko, ale podczas deszczu gdzie ludzie poubijani jak sardynki w puszcze to już tak nie do końca :P

motorek4612 21-05-2014 15:21

Odp: E-paierosy co sądzcie?
 
Cytat:

Napisał Atlis (Post 2214846)
papierosy czy e czy zwykle to XXXXXX.

I z ta wypowiedzią zgadzam się w 200 stu procentach.

Kamils37 21-05-2014 22:51

Odp: E-paierosy co sądzcie?
 
E-peta już palę ponad rok, niestety to jest tylko przerzucenie się z nałogu w nałóg :P
Chociaż ten drugi wychodzi dużo taniej :) I samopoczucie lepsze :)
Nie śmierdzę, lepiej śpię, więcej jem :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.