Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Moje Mondeo :-) nie miła sytuacja podczas jazdy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=204132)

hardtmuth 03-05-2014 10:19

Moje Mondeo :-) nie miła sytuacja podczas jazdy
 
1 załącznik(i)
A tak wygląda po otwarciu maski przy 130 moje Mondeo :-(

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Nawet dach musiało wgnieść...

lol19 03-05-2014 10:50

Odp: Moje Mondeo :-)
 
Sama z siebie się tak otworzyła? Czy np. była niedomknięta?

hardtmuth 03-05-2014 12:17

Odp: Moje Mondeo :-)
 
Cytat:

Napisał lol19 (Post 2204740)
Sama z siebie się tak otworzyła? Czy np. była niedomknięta?

Na pewno bezpiecznik klapy nie działał, więc -1 punkt dla mnie. Sama klapa mogła być niedomknięta po ostatniej wizycie w warsztacie na wymianie oleju. Szyba maska dach 2 tyś. zł :-(.

dyha 04-05-2014 12:40

Odp: Moje Mondeo :-)
 
kilka dobrych lat temu (z 10 pewnie) to samo mi się przytrafiło w Seacie Ibizie. Zawiasy maski wycięły szramy w podszybiu. Poszła maska, szyba, dach, słupki A, no i wspomniane podszybie. Wrażenia - bezcenne. Kiedy jedziesz ponad 100 na lewym pasie drogi ekspresowej i w chwili wyprzedzania jakiejś furgonetki nagle TRACH.....!!! przez sekundę nie wiesz co się dzieje. Później dziękujesz losowi że udało się bezpiecznie zatrzymać

TOMAS 04-05-2014 16:11

Odp: Moje Mondeo :-)
 
hardtmuth to jest dział moje auto, więc opisz coś o samochodzie albo przenoszę do HP

hardtmuth 04-05-2014 19:24

Odp: Moje Mondeo :-)
 
Sorry za zaśmiecanie. Proszę przenieś do HP.

Bump:
Cytat:

Napisał dyha (Post 2205263)
kilka dobrych lat temu (z 10 pewnie) to samo mi się przytrafiło w Seacie Ibizie. Zawiasy maski wycięły szramy w podszybiu. Poszła maska, szyba, dach, słupki A, no i wspomniane podszybie. Wrażenia - bezcenne. Kiedy jedziesz ponad 100 na lewym pasie drogi ekspresowej i w chwili wyprzedzania jakiejś furgonetki nagle TRACH.....!!! przez sekundę nie wiesz co się dzieje. Później dziękujesz losowi że udało się bezpiecznie zatrzymać

U mnie wyrwało teleskopy, zawiasy też przekręciło na drugą stronę. Antenę wbiło w dach i połamało ją (oświetlenie kabiny wyleciało mi z zaczepów). Słupki nie zostały naruszone. Ramiona wycieraczek też poszły. Szkoda motgumów, tak ładnie się sprawowały :(.

U mnie maska została na szybie i bez widoczności z lewego pasa obwodnicy wróciłem na pobocze z pomocą pasażera.

Mediana 05-05-2014 15:59

Odp: Moje Mondeo :-) nie miła sytuacja podczas jazdy
 
" Szyba maska dach 2 tyś. zł :-(." >>> Ciesz się, że żyjesz.

M...

hak64 05-05-2014 16:14

Odp: Moje Mondeo :-) nie miła sytuacja podczas jazdy
 
Cytat:

Napisał Mediana (Post 2205911)
Szyba maska dach 2 tyś. zł

za taką kwotę, to by warto złożyć "podziękowania" mechanikom z owego warsztatu.

hardtmuth 05-05-2014 18:48

Odp: Moje Mondeo :-) nie miła sytuacja podczas jazdy
 
Cieszę się, że żyję. Też o tym myślałem.

hak64: czemu uważasz, że 2 tys. to dużo za tę robotę? W tej cenie też doliczyłem około 200 zł za naprawę/wymianę/dorobienie zamka do klucza.

Maska, szyba (montaż/demontaż), antenka, zawiasy, teleskopy, klepanie/szpachlowanie/malowanie dachu, malowanie maski i złożenie wszystkiego do kupy. Może też lusterko wsteczne nowe.

Undercover 05-05-2014 18:54

Odp: Moje Mondeo :-)
 
Cytat:

Napisał hardtmuth (Post 2204793)
Sama klapa mogła być niedomknięta po ostatniej wizycie w warsztacie na wymianie oleju.

Pewnie dla hak64 chodziło o miłe podziękowania dla tego "warsztatu" ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.