Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Akcesoria do i w Waszych Qgach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=201011)

dubik77 12-03-2014 14:15

Akcesoria do i w Waszych Qgach
 
1 załącznik(i)
Zaproponowałem taki temat ponieważ niektórzy z nas dokupują z czasem różne elementy, gadżety do auta. Wydaje mi się że warto tym się podzielić.

Na zagranicznych stronach zainteresowała mnie subtelna lotka nad tylnym trzecim światłem stopa. Tak jak na zdjęciu. Czy ktoś z Was miał z takim elementem do czynienia, może wie ile to kosztuje.

Qga 12-03-2014 17:06

Odp: Akcesoria do i w Waszych Qgach
 
Gdy zamawialem auto z tym spoilerem (sierpien 2013) to cena wynosila 900 PLN.

boncio 13-03-2014 11:25

Odp: Akcesoria do i w Waszych Qgach
 
Dubik [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] sugerowana cena detaliczna 870PLN, czyli za 750 da się ją kupić jak nie taniej, czyli można się zmieścić w 900 z lakierowaniem.
A tu link ogólny do Kugi [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

vpw 13-03-2014 12:07

Odp: Akcesoria do i w Waszych Qgach
 
Ja czekam na chwile wolnego aby dodać do swojego Qgalca zestaw świateł do jazdy dziennej. Moja wersja ich nie ma a uważam, że samochód z ledami wygląda fajnie. Podoba mi się to rozwiązanie, ale jeszcze chwila aby dotarły do kraju.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

boncio 13-03-2014 12:24

Odp: Akcesoria do i w Waszych Qgach
 
A czy Kuga bez ledów nie ma dziennych w zderzaku?

dubik77 13-03-2014 13:50

Odp: Akcesoria do i w Waszych Qgach
 
boncio, dzięki za stronę ... można popatrzeć na inne drobiazgi.

vpm, zdecydowanie polecam Ci taki modułowy system świateł dziennych, a nie jakieś doczepki. W obecnym aucie też na takiej zasadzie domontowałem światła dzienne. Wyciągasz jedną zaślepkę, montujesz drugą ze światłami podłączasz i wszystko gra. Może nie jest to najtańsze, ale na pewno eleganckie.

vpw 13-03-2014 14:06

Odp: Akcesoria do i w Waszych Qgach
 
Cytat:

Napisał dubik77 (Post 2176273)
boncio, dzięki za stronę ... można popatrzeć na inne drobiazgi.

vpm, zdecydowanie polecam Ci taki modułowy system świateł dziennych, a nie jakieś doczepki. W obecnym aucie też na takiej zasadzie domontowałem światła dzienne. Wyciągasz jedną zaślepkę, montujesz drugą ze światłami podłączasz i wszystko gra. Może nie jest to najtańsze, ale na pewno eleganckie.

No tutaj to jest niezła robota. Próbowałem się już do tych "zaślepek" dobrać. Obawiam się jednak, że bez demontażu zderzaka się nie uda. Ale efekt jest niezły. Widziałem już kilka takich modyfikacji na zdjęciach i robią wrażenia.

Są też wersje ledów montowane w miejsce zaślepek świateł głównych, ale tam również bez zdjęcia zderzaka nie pójdzie a efekt dużo gorszy - znaczy jak w oryginałach.

Fajną funkcją tych drl-ów jest to, że można je podpiąć również pod kierunkowskazy i diody pomarańczowe które tam są robią za kierunki. Oczywiście przy włączeniu świateł mijania, dzienne ładnie przygasają.

Daho 15-03-2014 16:46

Odp: Akcesoria do i w Waszych Qgach
 
Cytat:

Napisał vpw (Post 2176227)
Ja czekam na chwile wolnego aby dodać do swojego Qgalca zestaw świateł do jazdy dziennej. Moja wersja ich nie ma a uważam, że samochód z ledami wygląda fajnie.

:shock:
Z tego co widziałem przy zamawianiu, to nawet Trend ma przeciwmgielne i dzienne (tyle że nie LEDy) w standardzie.

Qga 18-03-2014 19:16

Odp: Akcesoria do i w Waszych Qgach
 
przegladając internet coś takiego znalazłem:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

może to być rozwiązaniem problemu dla tych co płaczą że ekran od navi jest za mały ;)

androzek49 21-03-2014 07:38

Odp: Akcesoria do i w Waszych Qgach
 
A jak się ma montaż takiego "radia" do gwarancji ? Będą marudzić ,czy nie?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.