Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Jak "sprasować" maskę ze światłami? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=180062)

jokerr 12-04-2013 16:24

Jak "sprasować" maskę ze światłami?
 
3 załącznik(i)
Witam, ostatnim czasem nabyłem nowe lampy Angel Eyes, z tego względu iż moje stare lampy świeciły bardzo kiepsko, szukałem bardzo długo i trafiły mi się właśnie te reflektory po cenie, teraz pytanie, czy miał ktoś taki problem.

Parę miesięcy temu miałem lekkie spotkanie z taksówkarzem, teraz po zmianie lamp, wyszło jak blacharz zrobił swoją robotę, co prawda wiadomo że przy starych reflektorach nie było idealnie, ale przy tych wygląda to szpetnie. Macie jakiś pomysł? Byłem u innego blacharza, to mi tłumaczył że trzeba wszystko od nowa rozebrać, a szpary między lampami, a maską zostaną. Pytam bo widzę że ludzie mają te lampy i u nich to wygląda tak jak powinno. Niżej dodaję zdjęcia. Proszę o pomoc. Lampy Depo FK Angel Eyes.

maciej_b 12-04-2013 16:34

Odp: Jak "sprasować" maskę ze światłami?
 
Kolego w oryginale pomiędzy maską a lampą jest uszczelka (wydaje mi się, że o to ci chodzi, że jest taka szpara).

mojmistrz 12-04-2013 16:50

Odp: Jak "sprasować" maskę ze światłami?
 
Dokładnie jak pisze kolega wyżej. Brakuje uszczelki, stąd szpara. Nie było uszczelki z lampami ? Jak kuzyn kupował angelsy, to miały normalne uszczelki i wszystko pasuje.

K9Darek 12-04-2013 18:04

Odp: Jak "sprasować" maskę ze światłami?
 
Koledzy mają rację ale.. Maska jest też cofnięta.

jokerr 12-04-2013 21:59

Odp: Jak "sprasować" maskę ze światłami?
 
Rzeczywiście nie dostałem żadnych uszczelek, a jak wyglądają takie uszczelki? Da się je jakoś dokupić?

Prosiłbym kogoś o zrobienie zdjęcia tej uszczelki na reflektorach pod maską, może dopasuję coś z castoramy albo ulepić z silikonu...
Rozumiem że są tylko dwie uszczelki na górę lampy?



PS. Co do cofniętej maski, to się zgodzę, a jak można maskę przywrócić do pierwotnego stanu?

paablod 12-04-2013 22:07

Odp: Jak "sprasować" maskę ze światłami?
 
Skoro kolega zapytał o uszczelkę, to ja się "dokleję". Poszukuję uszczelki maski silnika, ale tą bliżej szyby - do modelu MK2 z 2007 roku. Gdzie to kupić, jak się fachowo nazywa i czy musi być oryginalna do Forda? Dzięki za pomoc.

mojmistrz 12-04-2013 22:12

Odp: Jak "sprasować" maskę ze światłami?
 
Jokerr- samej uszczelki nie kupisz, można szukać na szrocie z rozbitka, ale wątpię, aby ktoś chciał ją sprzedać bez lampy... Podobno sprawdza się uszczelka do okien, jakiś konkretny typ, ale co do tego, to Ci nie podpowiem, bo to tylko zasłyszana informacja.

gregor75 12-04-2013 22:36

Odp: Jak "sprasować" maskę ze światłami?
 
Cytat:

Napisał jokerr (Post 1995116)
Co do cofniętej maski, to się zgodzę, a jak można maskę przywrócić do pierwotnego stanu?

Zawiasy w masce,po kolizji , nowe ?

jokerr 12-04-2013 22:36

Odp: Jak "sprasować" maskę ze światłami?
 
Mojmistrz - Dzięki jakbyś coś gdzieś wiedział która pasuje to daj znać.



Dalej Kogoś proszę o zdjęcie Uszczelki 8) Będę przynajmniej wiedział jaką kupić, nie jestem pewien czy na całą grubość tego plastiku u góry czy tylko przy zewnętrznej stronie....



Gregor75 - nie są nowe, widzę po ich kolorze, czyli trzeba wspawać nowe?

mojmistrz 12-04-2013 22:52

Odp: Jak "sprasować" maskę ze światłami?
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]TZaznaczone na czerwono :p


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.