Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Brak możliwości odpalenia auta i nie można się połączyć z komputerem, co to może być (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=175462)

samson_89 08-02-2013 11:31

Brak możliwości odpalenia auta i nie można się połączyć z komputerem, co to może być
 
Moje galaxy podczas jazdy zgaslo i nie chcialo odpalic po jakis 10 min normalnie odpalilo.po okolo tygodniu sytuacja sie powtorzyla.po podlaczeniu auta pod komputer nie mozna sie polaczyc. mial ktos taki przypadek?? stawialem z pocdzatku na przekaznik 30 ale wtedy by sie chyba polaczyl z komputerem??

bartixr 08-02-2013 11:41

Odp: galaxy nie odpala.nie mozna polaczyc sie z komputerem
 
jak sterownik auta nie jest zasilany to nie da się z nim połączyć.

samson_89 08-02-2013 11:43

Odp: galaxy nie odpala.nie mozna polaczyc sie z komputerem
 
a sterownik zasilany jest bezposrednio z akumulatora czy przechodzi to przez jakies przekazniki??

bartixr 08-02-2013 12:21

Odp: Brak możliwości odpalenia auta i nie można się połączyć z komputerem, co to może
 
jasne ze przechodzi przez przekaźniki
zasilanie pojawia się dopiero jak przekręcamy kluczyk.
poszukaj schematów i prześledź dróżki elektr.

Witek_1958 08-02-2013 22:34

Odp: Brak możliwości odpalenia auta i nie można się połączyć z komputerem, co to może
 
.... sprawdź napięcie na pinie 16 złącza diagnostycznego ( pod popielniczką) ... jak po przekręceniu kluczyka nie masz tam napięcia, to sprawdzaj bezpieczniki .... w moim to F22 ... nie mam schematów Twojego (1998).....
...ale sprawdź przekaźnik 30 - on włącza napięcie jak przekręcisz kluczyk ....

brutuspies 06-12-2014 11:10

Odp: Brak możliwości odpalenia auta i nie można się połączyć z komputerem, co to może
 
Witam podepnę się pod temacik a mianowicie stało się dokładnie to co napisał przedmówca czyli jechał zgasł i nie chce odpalić .Tylko ze 2 godziny wczesniej odebrałem samochód od mechanika który wymieniał mi nagrzewnice i rozebrał pół samochodu moze ktoś mi napisać co jest przyczyną ??? Kolega próbował połączyć się z komputerem i tez nie mógł a i był jeszcze spalony bezpiecznik od alternatora samochód galaxy 2.0 benzyna

bartixr 06-12-2014 15:54

Odp: Brak możliwości odpalenia auta i nie można się połączyć z komputerem, co to może
 
do psrawdzenia zasilanie pompy paliwa - przekaźnik pompy i zasilanie kompa chyab przekaznik 109. ... zerknijcie w schematy.[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ferdek1962 06-12-2014 15:59

Odp: Brak możliwości odpalenia auta i nie można się połączyć z komputerem, co to może
 
Jest podobny temat już na forum Miałem to samo Pomogło dopiero ponowne poprawienie lutów - Były tzw. zimne " luty "

brutuspies 06-12-2014 19:58

Odp: Brak możliwości odpalenia auta i nie można się połączyć z komputerem, co to może
 
jestem laikiem w tych sprawach ale twierdzę ze mnie panowie z warsztatu chcą na kase skroić i wymyślil że to jakiś przekaznik się zawiesił (przekaźnik 30) coś takiego i po potraktowaniu go wstrząso-terapią samochód odpalił troszkę dziwne .Kolega od którego kupiłem to auto jeździł rok ja już ponad 2 miesiące a tu po wymianie nagrzewnicy raptem pzrekaznik się zwiesza oczywiscie twierdzą ze to nie ich wina ze auto przestało dziąłać po wizycie w ich warsztacie

bartixr 06-12-2014 20:12

Odp: Brak możliwości odpalenia auta i nie można się połączyć z komputerem, co to może
 
faktycznie to mozliwe.
teraz temp. spadly zimny luty "powylazily".
Przelutowanie nozek przekaznika to kilka minut, bedzie zyl.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.